Türk Telekom vs TürkNet

aslında stabil internet bağlantısı konumdan konuma değişiyor benim önceki konumumda internette kolay kolay bir kopma olmuyordu fakat yeni taşındığım konumda çok fazla bakım-arıza oluyor bu yüzden hiç memnun değilim. Türk Telekom kullanıyorum bana kalırsa TürkNet

GPON fiber için hangi ISS'yi önerirsiniz? Paket ücreti sıkıntı değil önemli olan hizmet kalitesi ve stabil bağlantı.

Not: Altyapı Türk Telekom'un.
Türknet ile sorun yaşarsan TT sorun çıkartıp kendi abonesine öncelik veriyor. Sorun yaşamadığın sürece aynı gibiler. Ben şahsen Türknet alacağım, fiyat benim için önemli, boşuna her ay 60TL fazladan veremem ama sen verebileceksen bir şey diyemem.

Ona bakılırsa hizmet istiyorsanız Türk Telekom'da çok iyi bir firma değil, Türk Telekom'un %90'ın üzerinde müşteri memnuniyeti var da ben mi bilmiyorum? Millenicom tarzı firmaların sorun çözememesinin sebebi sizin sorunlarınızı Türk Telekom destek ekibine aktarmaları, gelip onlar çözüyor genelde, kendi ekipleri mevcut değil.

Türknet ile sorun yaşarsan TT sorun çıkartıp kendi abonesine öncelik veriyor. Sorun yaşamadığın sürece aynı gibiler. Ben şahsen Türknet alacağım, fiyat benim için önemli, boşuna her ay 60TL fazladan veremem ama sen verebileceksen bir şey diyemem.
Türknet 95 lira Türk Telekom 129 lira. Aradaki fiyat farkına değecek bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı