Türk Telekom yazısı gelmedi

ozgurcihats

Hectopat
Daha fazla  
Telefonum Galaxy Win. Avea yazisi var hala. Ucus modu denedim, kapattım actim ince bi Turk Telekom yaziyor sonra yine Avea. Yardim eder misiniz?
Screenshot_2016-02-06-10-09-39.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sim kartı çıkarıp takmanın işe yaradığını duymuştum. Pin kodunu unutmadıysanız deneyebilirsiniz sonra sim kitlenmesin.:)

Sanıyorum bağlandığınız baz istasyonuyla alakalı. Bende de bazen Avea bazen TürkTelekom yazısı çıkıyor. Farklı lokasyonlarda da deneyin.

Bugün başıma gelen bir olayı paylaşmak istedim konuyu görünce. Günler öncesinde Avea şebeke yazısı yerini Türk Telekoma bırakmıştı. Lâkin bugün dikkatimi çektiği üzere Türk Telekom yerine gene Avea yazıyordu. Sanırım bu olaya çok fazla takılmamak lazım, baz istasyonuna göre değişiklik gösteren bir durum olduğunu düşünüyorum. Yanılıyor olabilirim ama neticede yazanın bir önemi olmadığı kanısına varmış bulunmaktayım :)

Geçen gün gittim 4.5g destekli sim kart aldım 2-3 geçti bugün açıldı sonunda hat. Ama oda ne önceki sim kartımda turk telekom yazıyordu 4.5g sim kart şu an avea yazıyor :D

Saolun bazen avea bazen türk telekom yazıyor hala. Takmadım yazıya bu arada sadece neden olmadığını merak ettim. Hepinize teşekkürler.

Geri
Yukarı