Türk Telekom YouTube Sınırsız 30 TL nasıldır?

SeniYazdım

Hectopat
Bu paketi almayı düşünüyorum aldığım zaman vancedle kullanacağım veya PC'ye bağlayıp kullanırım orada adblock var. Türk Telekom'un açıklamasında video aralarında reklam çıkıyormuş oda normal paketten düşüyormuş ve sadece normal YouTube kullanıcıları kullanır diyor yani Premium hesap bile kullanamıyormuş Free hesap olmalı. İnternetten edindiğim bilgiler bunlar. Kullanan arkadaşlar detaylı bilgi verebilir mi?

• Paket ücreti KDV ve ÖİV dahil Aylık Sınırsız YouTube İnternet Paketi için 30 TL'dir.
Detaylara şunu yazan bir şirket + olarak 30 TL vereceğim ve benim internet paketimden yiyecek.
Beyinlerinden şüphe duyarım.
Dolandırıcı dememek de elde değil.
Sizce mantıklı geliyor mu 30 TL verip paketinden yemesi..

YouTube dışındaki video içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımları paket kapsamında değerlendirilmeyecektir. YouTube uygulaması/web sitesi üzerinden yapılan reklam gösterimleri reklam sağlayıcıları tarafından yapıldığı için bu esnada kullanılan internet YouTube paketi kapsamında değildir ve kullanıcıların diğer paket ya da tarife kotaları kapsamında değerlendirilecektir.
YouTube Premium kullanamazsınız diye bir ibare yazmıyor. Gösterilecek olan reklamlar normal paketinizden harcanır diye not düşülmüş.
@@SeniYazdım

Ben şeyi merak ettim hesabın premium veya normal üyelik olduğunu nasıl anlayabilir? Sonuçta video izliyoruz sadece hesap bilgilerim ellerinde yok ki.

Bu paketi almayı düşünüyorum aldığım zaman vancedle kullanacağım veya PC'ye bağlayıp kullanırım orada adblock var. Türk Telekom'un açıklamasında video aralarında reklam çıkıyormuş oda normal paketten düşüyormuş ve sadece normal YouTube kullanıcıları kullanır diyor yani Premium hesap bile kullanamıyormuş Free hesap olmalı. İnternetten edindiğim bilgiler bunlar. Kullanan arkadaşlar detaylı bilgi verebilir mi?
Ben sınırsız YouTube paketi kullanıyorum Vodafone'da. Vanced'da hiçbir sorun olmadan kullanabilirsiniz. Hatta kalite ayarıyla alakalı bir sınır da yok. Genelde 1080p60 izliyorum ve normal paketimden düşmüyor.

Ben sınırsız YouTube paketi kullanıyorum Vodafone'da. Vanced'da hiçbir sorun olmadan kullanabilirsiniz. Hatta kalite ayarıyla alakalı bir sınır da yok. Genelde 1080p60 izliyorum ve normal paketimden düşmüyor.
Türk telekomda düşüyor mecbur normal youtubeden girdim ve telefon harici de olmuyor ağ paylaşımı vs. videolarda ki reklamlarda normal internetten yiyor premium şart yani.

Geri
Yukarı