Türk Telekom yüksek ping sorunu

BERKAYYYyyyyyy

Hectopat
Daha fazla  
Türk Telekom internet kullanıyorum. Aylık 86 TL ödüyorum fakat oyunlarda tam verim değil hiç verim alamıyorum. Rezalet bir durum. Video izleniyor fakat oyun oynanmıyor. League of Legends, CS:GO gibi oyunlarda pingimi deniyorum rezil durumda. LoL'de 100 altına düşmüyor TR serverında. Lütfen durumumu çözebilir misiniz? 3 kardeşiz, PC açıldığında internet kullanılamaz duruma geliyor. Şifreyi de değiştirdik yani çalınma olayları falan olamaz gibime geliyor.
Lütfen yardımcı olun, çünkü başka bir operatör kullanan arkadasım, kardesi ve annesi interneti kullanırken sabit bir ping değerine sahip oluyor. Lütfen yardımcı olur musunuz?

Modemin bu durumla bir alakası olabilir mi? VMG3312-B10B modeli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de benzer problem yaşıyorum sorunumu babamla paylaştığım zaman fiber internet altyapısı olmadığı için diyor. İndirme hızı vs ara ara düşüyor internet ara ara yavaşlıyor yani ama her zaman değil. Asıl sıkıntı da ping az diye rekabetçi girip oyunda pingim çıkması. :mad:

Ben de benzer problem yaşıyorum sorunumu babamla paylaştığım zaman fiber internet altyapısı olmadığı için diyor. İndirme hızı vs ara ara düşüyor internet ara ara yavaşlıyor yani ama her zaman değil. Asıl sıkıntı da ping az diye rekabetçi girip oyunda pingim çıkması. :mad:
Valla türknete geçtim 8 mbit le indiriyorum steamdan. Hiç ping sıkıntımda yok harika tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı