Türk Telekom Yusuf Kıraç yardımcı oluyor mu?

Hayırlı olsun.
Biz de sokağımızdaki fiberin apartmanımıza gelmesi için imza topladık dilekçe verdik ama 3 aydır ses yok. En iyisi bir mesaj da biz atalım. Fiber için nereden mesaj attınız?

Twitter'dan ümit Onal'i etiketleyerek tweet at.
30 Kasım Ümit Onal'a mail attım, aynı gün aradılar. 4 aydır hiçbir gelişme yok. Hikaye hepsi...

30 Kasım Ümit Onal'a mail attım, aynı gün aradılar. 4 aydır hiçbir gelişme yok. Hikaye hepsi...
evet gelmiyor zaten cogunlukla altyapı.

Merhaba 🙃

Konu açıldıktan sonra bu kadar hızlı sonuç alan var mıdır bilmiyorum, ekipler şu an kapıdalar ve sizinle birkaç fotoğraf paylaşayım.
Eki Görüntüle 1333465Eki Görüntüle 1333466Eki Görüntüle 1333467Eki Görüntüle 1333468

Not: Uzun soluklu uğraşlar sonucu, Türk Telekom’u her yerden darlayarak sonunda başardım. Aslında açtığım konulara bakarsanız aylara dayanan bir süreç var ortada.

Evet 🥺 Yapmam gereken herhangi bir şey var mı sonrasında süreç nasıl işliyor?
Sonuç alacağını söylemiştim :) Yapman gereken oturup beklemek.

Sorularınızın cevapları, kime nasıl hangi maile mesaj atmanızın gerektiği bu konu içerisinde mevcut. Önceki sayfaları okuyabilirsiniz.

Sorularınızın cevapları, kime nasıl hangi maile mesaj atmanızın gerektiği bu konu içerisinde mevcut. Önceki sayfaları okuyabilirsiniz.
Hocam merhaba
Konudan anladığım kadarıyla Ümit Önal'a attığınız mail sonucunda fiber altyapıya kavuşmuşsunuz fakat kafamda soru işareti kalan kısımlar var. Cevaplayabilirseniz çok sevinirim.

1.) Ümit Önal'a nail atmadan önce kendi Türk Telekom İlçe Müdürlüğünüze gidip fiber altyapı için dilekçe vermiş miydiniz? Verdiyseniz dilekçeyi sadece kendiniz için mi yoksa apartmandaki diğer kişilerin imzasını alarak mı dilekçe verdiniz? Ben dilekçe vermeden direkt kendisine mail atsam yardımcı olurlar mı?
2.) Yusuf Kıraç'a mail attığınızda sorununuzu hiç çözmediler mi, Ümit Özal mı sorununuzu çözdü? Son olarak Yusuf Kıraç'ın mail adresi nedir acaba?

Cevaplayabilirseniz çok ama çok sevinirim.

Son düzenleme:
Hocam merhaba
Konudan anladığım kadarıyla Ümit Önal'a attığınız mail sonucunda fiber altyapıya kavuşmuşsunuz fakat kafamda soru işareti kalan kısımlar var. Cevaplayabilirseniz çok sevinirim.

1.) Ümit Önal'a nail atmadan önce kendi Türk Telekom İlçe Müdürlüğünüze gidip fiber altyapı için dilekçe vermiş miydiniz? Verdiyseniz dilekçeyi sadece kendiniz için mi yoksa apartmandaki diğer kişilerin imzasını alarak mı dilekçe verdiniz? Ben dilekçe vermeden direkt kendisine mail atsam yardımcı olurlar mı?
2.) Yusuf Kıraç'a mail attığınızda sorununuzu hiç çözmediler mi, Ümit Özal mı sorununuzu çözdü? Son olarak Yusuf Kıraç'ın mail adresi nedir acaba?

Cevaplayabilirseniz çok ama çok sevinirim.

Merhaba.

1) Hayır, gidip fiziksel bir şekilde dilekçe vermedim. Normal arayıp Türk Telekom internet başvurusu yapmıştım. Onlar böylelikle altyapı talebinin alındığını söylemişlerdi. Sonrasında birkaç ay sonra, daha anlattığım işlemleri yapmadan üst üste olacak şekilde, komşuma ve babama da arayıp başvuru yaptırtmıştım.

Tabii onların bir önemi oldu mu bilmiyorum. Çünkü bir komşum aradı sadece, bir de ben ve babam. Aynı adresten yoğunluk sağlamaya çalıştım bir nevi.

2) Yusuf Kıraç'a mail atmadım. İlk olarak Twitter üzerinden, babamın adı üstünden ulaştım. Numaramı ve adres bilgimi istemişti geri dönüş olmadı ve birkaç ay ses de çıkmamıştı.

Sonra tekrar kendi adıma ve öğrenci olduğumu belirterek bir mesaj attım, kendi hesabımdan. Daha önce ulaştığımı ve ses çıkmadığını da söyledim. Sonrasını tam hatırlamıyorum. Yani Yusuf Kıraç'ın bir yardımı oldu mu gerçekten hatırlamıyorum ve cidden son anda hepsi 2 hafta içinde gerçekleştiği için hangisinin yardımı dokundu tam kestiremiyorum. Olduysa, o da çok sağ olsun.

Bana asıl yardımcı olan Ümit Önal oldu. Ona attım mail'i. Yolladıktan 2 saat sonra falan TT'dan aradılar.

Devamını detaylı ya da öncesini detaylı önceki mesajlarımdan, konularımdan da okuyabilirsiniz. Tüm bu anlattıklarımın sürecinin detaylı halinin hepsi bu konuda ya da açtığım başka konularda mevcut.

Sizin yolunuzdan geçip o zamanları yaşadığım için size özet geçtim tekrar ama bu konuda veya profilimde bulunan internet konularında tüm süreç daha detaylı bir şekilde yazıyor. Okursanız daha yardımcı olabilir mesajların hepsi.

Yeni konular

Geri
Yukarı