Türk Telekom'a fiber başvurusu nasıl olmalı?

Patrixcs

Kilopat
Makaleler
5
Yer
Marsilya
Öncellikle yarın imza toplayıp pazartesi müdürlüğe gideceğim. Dilekçe nasıl olmalı yani imza gibi şeyler nasıl olmalı? Toplu bir imza toplayacağım. Müdürlüğe gittiğimde hangi birim ile konuşmam gerekli? Yan villa sitesi fiber bulunuyor, aramızda 80 metre bir fark var. Sitecek altyapı mağduruyuz ne kadar VDSL2 olsa da ankastreden evlere giden kablomuz hem ekli olup hem de berbat olması ve 12 yıllık olması. Altyapı yakın zamanda ölecek internetimiz olmayacak. Dilekçeyi nasıl vermemiz gerekli? Direkt dilekçeyi mi vermemiz gerekli? Hiç böyle bir şey yapmadığım için sizlere soruyorum. Şimdiden yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam dilekçe bence bir işe yaramıyor. Twitter daha etkili. Bunu yaşamış biri olarak söylüyorum. 4 yıldır bulunduğum binaya altyapı getirtmek istiyorum. Kaç tane Türk Telekom binasına gittim bilmiyorum. Ama Twitter'da belli birkaç kişiye yazınca süreç hızlı bir şekilde ilerledi. Altyapı geldi. Ama şu dönemde mevcut altyapı olan bir yere fiber getireceklerini düşünmüyorum. Gördüğüm kadarıyla Türk Telekom altyapı çalışmaları çok yoğun. Yine de şansınızı deneyin.

Hocam dilekçe bence bir işe yaramıyor. Twitter daha etkili. Bunu yaşamış biri olarak söylüyorum. 4 yıldır bulunduğum binaya altyapı getirtmek istiyorum. Kaç tane Türk Telekom binasına gittim bilmiyorum. Ama Twitter'da belli birkaç kişiye yazınca süreç hızlı bir şekilde ilerledi. Altyapı geldi. Ama şu dönemde mevcut altyapı olan bir yere fiber getireceklerini düşünmüyorum. Gördüğüm kadarıyla Türk Telekom altyapı çalışmaları çok yoğun. Yine de şansınızı deneyin.

Twitter'dan çok fazla denedim sonuç yok. Tek dedikleri şey bulunduğunuz bölgeye yatırımlarımız devam ediyor dediler. Müşteri hizmetlerini arayıp sordum fiber çalışması olacak mı diye 2020 yılı içinde olmayacağını söylediler. 2021'de gözükmüyor şu an altyapı mağduruyum ölü bir altyapıya sahibiz.

Twitter'dan kimlere yazmak gerekir? VDSL altyapı getirebilmek için aylardır uğraşıyorum yazmadığım dilekçe kalmadı

Twitter'dan çok fazla denedim sonuç yok. Tek dedikleri şey bulunduğunuz bölgeye yatırımlarımız devam ediyor dediler. Müşteri hizmetlerini arayıp sordum fiber çalışması olacak mı diye 2020 yılı içinde olmayacağını söylediler. 2021'de gözükmüyor şu an altyapı mağduruyum ölü bir altyapıya sahibiz.
Hocam açıkkapıdan şansınızı denediniz mi?

Twitter'dan kimlere yazmak gerekir? VDSL altyapı getirebilmek için aylardır uğraşıyorum yazmadığım dilekçe kalmadı
bu kişinin tüm tweetlerinin altında durumu belirtin. Ayrıca siz tabii yine de tüm site olarak tek bir dilekçeye imza attırıp bölge müdürlüğüne bu dilekçeyi verin. Altyapınızın iyileştirilmesini ve mümkünse ayrılmasını, ek saha dolabı ve portların eklenmesini de talep edin.

Geri
Yukarı