Türk Telekom'a tekellik davası açılır mı?

Arkadaş ne uzatmışsınız, yok tekellikmiş yok oymuş...

Bi' tarafına güvenen firma çıkacak öyleyse; verecek 100M alt yapı çalışması için 50.000TL, yapacak alt yapısını. Zamanında TT ve Vodafone cep telefonları için Turkcell'e ''ortak baz istasyonu kullanalım'' dediğinde Turkcell kabul etmedi, TT ve Vodafone gitti paşalar gibi dikebildiği kadar baz istasyonu dikti.

Tekelleşmeyi yanlış firmalarda arıyorsunuz.

Düzenleme: Zamanında SO ve Turknet ''hep beraber -ortak- fiber alt yapı yapalım'' dediğinde TT'nin reddetmesinin sebebi de budur.

Screenshot_1.jpg

TürkNet kullanan tanıdığımın altyapısı 150 Mbps kaldırıyor. 100 Mbps'e kadar kullanıyor verdikleri hız 88 Mbps. TürkNet'in elinden bir şey gelmiyor. Türk Telekom kontrol ettiği için altyapıyı. Buradan sana örnek veriyim.
Ben de TurkNet kullanıyorum neden 102 mbps alıyorum? Zamanında sadece 1 arama ile 88'den 102 çıkarttım 1 yıldır böyle.

Eki Görüntüle 632903

Ben de TürkNet kullanıyorum neden 102 Mbps alıyorum? Zamanında sadece 1 arama ile 88'den 102 çıkarttım 1 yıldır böyle.

Bilmiyorum dikkatli ol. 88 miş normalde seninde? Diğer sayfadaki arkadaşta pandemi döneminde arttımışlar 102 Mbps alıyordu. Şu an 88 Mbps'ye kilitli ya şansına gelmiştir orada saha ekibinden biri yapmıştır. Ama genel olarak en yüksek 88 kilitli.

Yeni konular

Geri
Yukarı