Türk Telekom'da Tarife önerisi

Bütçe
40

Wone

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, şu anda Türk Telekom'un yeni yıl 8 GB tarifesini kullanıyorum taahhüdüm bitti yeni tarife arayış içerisindeyim yüksek GB'li minimum 6-7 GB olup da düşük dakika ve SMS'li bir paket istiyorum çok fazla dakika ve SMS kullanmıyorum 250 dakika ve SMS yeterli olur benim için önerilerinizi bekliyorum. Bütçem 40 TL 2-3 TL daha zorlayabiliriz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, şu anda Türk Telekom'un yeni yıl 8 GB tarifesini kullanıyorum taahhüdüm bitti yeni tarife arayış içerisindeyim yüksek GB'li minimum 6-7 GB olup da düşük dakika ve SMS'li bir paket istiyorum çok fazla dakika ve SMS kullanmıyorum 250 dakika ve SMS yeterli olur benim için önerilerinizi bekliyorum. Bütçem 40 TL 2-3 TL daha zorlayabiliriz.

2-3TL çok büyük para Türk Telekom'un paketleri pahali oldu artık Vodafone'ye geçmeye ne dersin 43TL ödersin.

Bimcell gec ucuz mis gibi rahat kafa valla. 😀 Taahhutte yok TT sebekesi kullaniyor zaten senelerdir sorun yasamadim. 😃

Yeni konular

Geri
Yukarı