Türk Telekom'dan alınan telefonu iade etmek

İsmaiI

Kilopat
Türk Telekom'dan bu gün internet faturasına ek 12 ay taksitle almış olduğum Honor 8S modelindeki telefonu geri iade veya alışverişi iptal etmek mümkün müdür acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum sen direk git memnun olmadım diye iade etmek iste, İade etmek istemene rağmen kabul görmedikleri an direkt tüketici hakem heyetine gidip tutanak tut onlar gereğini yapar.

Son düzenleme:
Dostum sen direk git memnun olmadım diye iade etmek iste, İade etmek istemene rağmen kabul görmedikleri an direk Tüketücü Hakem Heyetin git tutanak tut onlar gereğini yapar.
Tamam sağol dostum yardımın için Teşekkürler <3
Kutusu açık olduğundan iade almadılar yeni bir telefonla da değiştirmediler napacam ben şimdi.

Dostum sen adamlara ben bu üründen memnun kalmadım dedin mi? Demene rağmen iade almadılarsa direkt olarak tüketici hakem heyetine git geç olmadan. Zaten onların da yapapileceği bir şey yok, Parayı yatırdığın an onların elinden de gittiği için onlar da bir şey yapamıyor. Tüketici hakem heyetine gidip derdini anlatırsan onlar sana yardımcı olacaktır.

Yarın gitcem olurmu.
Dedim bu telefondan memnun kalmadım kasıyor dedim. Yapabileceğimiz bir şey yok dediler.
İsterseniz garantiye gönderelim dediler.
Para vermedim 12 ay taksitle internet faturası üzerine aldık. Bir sonraki ay ödemeye başlıyacaz.

Geri
Yukarı