Türk Telekom'dan farklı ISS'ye geçiş süreci

harajukubarbie

Kilopat
Merhaba tekrardan, Türk Telekom'dan başka ISS'ye geçeceğiz ama taahhütümüz hala devam ediyor. Cayma bedelinin 140 TL olduğunu öğrendim. Şimdi benim merak ettiğim son iki faturam kaldı. Diyelim ki ben başka ISS'ye geçiş işlemi için başvurdum. Tabi bunun için cayma bedelini ödemek gerekiyor ve ödedim diyelim. Şimdi benim son iki faturam kalmıştı ya, o faturayı ödememi ister mi Türk Telekom? Ayrıca bu ayın faturasının son ödeme tarihi 16 Aralık. Faturayı ödememem gerek çünkü cayma bedeli ödeyeceğim. Benim geçiş işlemini ne zaman başlatmam gerekir?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20201211_213943_com.google.android.apps.docs.jpg
    Screenshot_20201211_213943_com.google.android.apps.docs.jpg
    44 KB · Görüntüleme: 94
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam cayma bedeli kalan faturaların miktarı değil midir zaten. Cayma bedelini ödeyince zaten kalan faturaları ödemiş oluyorsunuz diye biliyorum.

Merhaba tekrardan, Türk Telekom'dan başka ISS'ye geçeceğiz ama taahhütümüz hala devam ediyor. Cayma bedelinin 140 TL olduğunu öğrendim. Şimdi benim merak ettiğim son iki faturam kaldı. Diyelim ki ben başka ISS'ye geçiş işlemi için başvurdum. Tabi bunun için cayma bedelini ödemek gerekiyor ve ödedim diyelim. Şimdi benim son iki faturam kalmıştı ya, o faturayı ödememi ister mi Türk Telekom? Ayrıca bu ayın faturasının son ödeme tarihi 16 Aralık. Faturayı ödememem gerek çünkü cayma bedeli ödeyeceğim. Benim geçiş işlemini ne zaman başlatmam gerekir?

Son 2 faturayı ödemezsiniz cayma bedelini öder çıkarsanaz ki 2yıllık taahhütlerde 1 yıl doldurunca
Direk çıkaibliyorsun diye söyleniyor içeriğini bilmiyorum Kablonet'e geçmeni şiddetle tavsiye ederim altyapı varsa tabii onlar eğer sen mesela cayma bedeli ödemeyeceksin fakat internet alabiliyorsun çift internet ayrıca sen taahhütün bitiminde devreye girsin dedikleri zaman o zaman işlem sağlanıyor.

@Talha murat öyle deniyor ama 1 yıl dolmadan da istendiği an çıkılabilirmiş. İster ilk ay. İstendiği an. 1 yıldan uzun taahhütlerde.

Cayma bedelinin 140 TL olduğunu öğrendim.
Eğer sözleşme 1 yıldan uzun değilse bile Türknet 120 TL'sini karşılıyor.

Hocam cayma bedeli kalan faturaların miktarı değil midir zaten. Cayma bedelini ödeyince zaten kalan faturaları ödemiş oluyorsunuz diye biliyorum.
Ben de öyle biliyorum ama ayda 102 TL ödediğimiz bir internet için 140 TL az değil mi?
Ben de öyle biliyorum ama ayda 102 TL ödediğimiz bir internet için 140 TL az değil mi?

Üstelik 2 faturamız daha var.

Geri
Yukarı