Türk Telekomdan hangi sağlayıcıya geçmeliyim?

Hocam peki 16 Mbps pakete yükseltsem şu an ki paketi, benden taahhüt bedeli alıyorlar mı?
Sonra 16'ya geçince iptal etsem?
Hattınız herhalde ADSL portta, müşteri hizmetlerine VDSL porta aktarılmak istediğinizi söyleyin ama bu durumda en düşük paket 16 Mbps olur. Fiyatının çok da çıkacağını sanmıyorum, belki VDSL paket teklifi sunarlar ve daha uyguna olur hemen geçersiniz.

Altyapı sorgulamasını buraya da atar mısınız?

Hocam peki 16 Mbps pakete yükseltsem şu anki paketi, benden taahhüt bedeli alıyorlar mı?
Sonra 16'ya geçince iptal etsem?

Hız yükseltmede taahhüt kaldığı yerden devam ediyor veya yeni taahhüt yapıyorlar bildiğim kadarıyla ama varsa öyle bir imkan VDSL 35'e yükseltin hocam size çok rahat yeter.

Hız yükseltmede taahhüt kaldığı yerden devam ediyor veya yeni taahhüt yapıyorlar bildiğim kadarıyla ama varsa öyle bir imkan VDSL 35'e yükseltin hocam size çok rahat yeter.
Netspeed'e geçmeyi çok istiyorum hocam.
Hattınız herhalde ADSL portta, müşteri hizmetlerine VDSL porta aktarılmak istediğinizi söyleyin ama bu durumda en düşük paket 16 Mbps olur. Fiyatının çok da çıkacağını sanmıyorum, belki VDSL paket teklifi sunarlar ve daha uyguna olur hemen geçersiniz.

Altyapı sorgulamasını buraya da atar mısınız?
Ben 10/2021 tarihinde sözleşme yapmadan önce baktım, ADSL gösteriyordu. Şu an baktım, Hipernet var.

Ben 10/2021 tarihinde sözleşme yapmadan önce baktım, ADSL gösteriyordu. Şu an baktım, HiperNet var.

Netspeed ile ilgili fikrim yok hocam ama 4 yıldan fazladır TurkNet kullanıyorum pek sorun yaşamadım.

Ben 10/2021 tarihinde sözleşme yapmadan önce baktım, ADSL gösteriyordu. Şu an baktım, Hipernet var.
Siz dediğimi müşteri hizmetlerine söylerseniz yardımcı olurlar yani hattınızı VDSL porta aktarıp uygun fiyatlı paket bile önerebilirler. Tabii bir de saha dolabına ne kadar uzaklıkta olduğunuza da bağlı, onun için istemiştim fotoğraf.

Siz dediğimi müşteri hizmetlerine söylerseniz yardımcı olurlar yani hattınızı VDSL porta aktarıp uygun fiyatlı paket bile önerebilirler. Tabii bir de saha dolabına ne kadar uzaklıkta olduğunuza da bağlı, onun için istemiştim fotoğraf.
Online İşlemler'de 16 Mbps bir paket var aslında şu an ki paketten birkaç lira daha fazla.
132 metre diyor uzaklık olarak.

Online İşlemler'de 16 Mbps bir paket var aslında şu an ki paketten birkaç lira daha fazla.
132 metre diyor uzaklık olarak.
Uzaklığınız güzel. Diğer paketlere bakın 24, 35 gibi. Muhtemelen gözükmez çünkü VDSL porta aktırılmanız lazım.

444 1 444'ü aradım ama başka bir şeyler söyledi kafam karıştı şu bot.
Ben bayiye gitsem oradan yapılır mı bu işlem?
Yapılması muhtemel ama emin değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı