Türk Telekom'dan Hat Kiralama Bedeline Zam

AKN'siz internet paketlerine neredeyse iki katı zam yapan TT, diğer operatörlere sunduğu toptan hat kiralama bedelini de %66 civarında arttırdı. Türk Telekom'un yeni tarifeleri BTK tarafından onaylanırsa, diğer operatörlerin de zam yoluna gideceği ifade edildi.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

594575ebae7849217486bed6.jpg

Kaynak

Son düzenleyen: Moderatör:
Ülkenin %90 kadarına hizmet veren bir kurumu "satan" devlete, onu yönetemeyip yıllardır sürünmemize sebep olan başındakilere, benim cebimi yakmıyor gelen zamlar ben zaten paramı onların sağladığı torpilli yandaş firmalardan kazanıyorum diyerek yapılan yolsuzluklara sesini çıkarmayan kişilere yazıklar olsun. Ya koyun ya boyun olacaksınız bu devirde arası olunca böyle fiyatlar her zaman canınızı yakıyor.

50 liralık mazot bana yetiyor diyen zihniyetlere bu durumu hiç anlatmayın bana 4 mb gelsin nerden gelirse gelsin zihniyetindeler. Balon fiyat uygulamısıyla ilgili hazır seçim yaklaşıyor devletten güzel bir hareket bekliyorum mağlum bizim vatandaş sever böyle şeyleri sonrası mağlum aynı tas aynı hamam sağdan devamm.! YERSEN.

4mgbt internet maliyetinin yeni fiyatlandırma ile ttnet aracılığı ile satan firmalar ortalama maliyetin 88₺ olacağını beyan ediyor, nasıl iş anlamadım

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı