Türk Telekom'dan Kablonet'e geçiş

Öyle bir seçenek varsa hemen efendim. Bir de babamı hala ADSL olmadığı için ev telefonunu iptal ettirmeye inandıramıyorum. İnternet kesilir diyor başka bir şey demiyor. Ev telefonuyla alakası olmadığına dair bir bilgi varsa link atar mısınız?

Tam olarak anlamadım biraz açar mısınız.

Taahhüt 12 aydan uzunsa cayma bedeline itiraz edersen tüketici hakları 52. Kanun senin yanında.Kısacası ödemeyin.
Bu bilgiyi önermek pek doğru değil. TurkTelekom buna da önlem aldı. Cayma bedeli olarak değil indirim bedeli olarak kullanıcıdan talep ediyor ve yasayı es geçmiş oluyor. O parayı her türlü ödemek zorunda kalıyorsun. Nasıl olsa geri ödemesi yapılır paramı alırım diyerek 500 küsür lirayla taahhüt sonlandıracak ve bu meblağı ödemek zorunda kalacak kullanıcılar olabilir.

Son düzenleme:
Bu bilgiyi önermek pek doğru değil. TurkTelekom buna da önlem aldı. Cayma bedeli olarak değil indirim bedeli olarak kullanıcıdan talep ediyor ve yasayı es geçmiş oluyor. O parayı her türlü ödemek zorunda kalıyorsun. Nasıl olsa geri ödemesi yapılır paramı alırım diyerek 500 küsür lirayla taahhüt sonlandıracak ve bu meblağı ödemek zorunda kalacak kullanıcılar olabilir.
Kalmış bir çok kişi okumuştum dikkat edilmeli yok yani onların eline düştün mü kurtulamıyorsun üzücü.

Geri
Yukarı