Türk Telekom'dan Millenicom'a geçilir mi?

ahmetr691

Hectopat
Yer
Soul Society
Daha fazla  
Öncelikle Merhaba;

Sorum
: Türk Telekom'dan Millenicom'a geçmeyi düşünüyoruz sizce geçmeli miyiz?

Eğer Millenicom kullandıysanız 84, 90 TL'lik paket Türk Telekom'a göre nasıl olacaktır?

Anlık Türk Telekom Hızı: (Fiyatını bilmiyorum)

Ping: 18 ms

Download: 23.0 Mbps

Upload: 5.7 Mbps

Evet geçilir bizzat ben geçeceğim 47 gün kaldı taahhütümün bitmesine.

100 Mbps hızı 4 yıllık müşterisine 160-180 TL fiyat çıkartıyorlar. (Gerçekten kazık ve yazık.)

Millenicom ise 100 Mbps tarifeyi 105 TL'ye veriyor.

Millenicom hız testlerim mevcut, izleyebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Öncelikle Merhaba;

Sorum
: Türk Telekom'dan Millenicom'a geçmeyi düşünüyoruz sizce geçmeli miyiz?

Eğer Millenicom kullandıysanız 84, 90 TL'lik paket Türk Telekom'a göre nasıl olacaktır?

Anlık Türk Telekom Hızı: (Fiyatını bilmiyorum)

Ping: 18 ms

Download: 23.0 Mbps

Upload: 5.7 Mbps
Ben 6 ay önce geçtim. Söyledikleri download ve upload hızlarını veriyorlar. Ancak ping sorunu ortaya çıktı. Şuan online oyun oynamak benim için işkence anlamına geliyor. LOL'de 35 ping alıyorken bu zaman içinde 47'ye fırladı. Derdini anlatıp sorunu çözeceğin kimse yok, müşteri hizmetleri kısmı sizi yanıltmasın. Packet loss sorunu da var ancak, ben bu sorunu telekomda da yaşadığım için net bir şey söyleyemiyorum.

Ben 6 ay önce geçtim. Söyledikleri download ve upload hızlarını veriyorlar. Ancak ping sorunu ortaya çıktı. Şuan online oyun oynamak benim için işkence anlamına geliyor. LOL'de 35 ping alıyorken bu zaman içinde 47'ye fırladı. Derdini anlatıp sorunu çözeceğin kimse yok, müşteri hizmetleri kısmı sizi yanıltmasın. Packet loss sorunu da var ancak, ben bu sorunu telekom da da yaşadığım için net bir şey söyleyemiyorum.
oyunda ping deyince akan sular durur ama

KOD: 2D F4 A3 CF

Websitesi yada 0850 333 0 333 nolu çağrı merkezinden bu kod ile başvurduğun takdirde 1 ay ücretsiz internet kazanacaksınız.
Valve sunucularında aldığım ping 28ms.Csgo da 39 ms sabit şu anlık çok menunum
millenicom.jpg

Evet geçilir bizzat ben geçeceğim 47 gün kaldı taahhütümün bitmesine.

100 Mbps hızı 4 yıllık müşterisine 160-180 TL fiyat çıkartıyorlar. (Gerçekten kazık ve yazık.)

Millenicom ise 100 Mbps tarifeyi 105 TL'ye veriyor.

Millenicom hız testlerim mevcut, izleyebilirsin.
Yahu hocam bu modem kiralama bedelini bi' bize mi kakaliyorlar? Herkes 105 TL diyor ama onlardan modem dahi almadigimiz halde 125 TL ödüyoruz. Müşteri hizmetleri Türk Telekom altyapısında var dedi.

Yahu hocam bu modem kiralama bedelini bir bize mi kakalıyorlar? Herkes 105 TL diyor ama onlardan modem dahi almadigimiz halde 125 TL ödüyoruz. Müşteri hizmetleri Türk Telekom altyapısında var dedi.

Kurulum ucreti oduyor olabilirsiniz o halde. Fatura detaylarinizi ogrenin.

Geri
Yukarı