Türk Telekom'dan Millenicom'a geçiş

Flexxı

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Mekatronik teknikeri
İyi günler arkadaşlar. Benim Türk Telekom'daki sözleşmem seneye Mayıs'da bitiyor ve ben Millenicom'a geçmek istiyorum. Millenicom bizim burada 70 Mbps hız verebileceğini iddia ediyor. Bende Türk Telekom'daki sözleşmem bittiği zaman port kaybı olmadan nasıl Millenicom'a geçerim? Benim arkadaş çevremde önceden 2.5 Mbps hız alıp Millenicom'a geçtikten sonra 35 Mbps alanlar var. Yani bu geçiş işlemini port kaybı olmadan nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı geçişi bende yaptım TT den Milleniye 1.5 yıl önce. Gerekli belgeleri doldurup göndermiştim kesintisiz geçmişti internet. Halada Millenicom kullanıyorum 94 download 8 upload.

Aynı geçişi bende yaptım TT'den Milleni'ye 1.5 yıl önce. Gerekli belgeleri doldurup göndermiştim kesintisiz geçmişti internet. Hala da Millenicom kullanıyorum 94 download 8 upload.

HM yani sözleşmemin bittimesine yakın 3-4 gün kala Millenicom'u arıyacağım geçiş yapmak istiyorum diyeceğim ve onlarda beni port kaybı olmadan geçirecekler değil mi şu an 10 Mbps alıyorum ama Millenicom'a geçtiğimde yükselir değil mi peki belgeleri nasıl yolluyoruz detaylı anlatırsan sevinirim.

HM yani sözleşmemin bittimesine yakın 3-4 gün kala Millenicom'u arıyacağım geçiş yapmak istiyorum diyeceğim ve onlarda beni port kaybı olmadan geçirecekler değil mi şu an 10 Mbps alıyorum ama Millenicom'a geçtiğimde yükselir değil mi peki belgeleri nasıl yolluyoruz detaylı anlatırsan sevinirim.
10Mbps hızı hangi paketi kullanarak alıyorsuz? 16 mı?

Ben öyle yaptım gerekli belgeleri e-posta ile bana attılar bende imzalama, doldurma vs. yaptım gönderdim. Nasıl gönderdiğimi tam hatırlayamıyorum tekrar e-posta, fax veya PTT ile vermiştim üçünden birisi.

Evet internet gidiyor taşındığında telefona SMS geliyor üyeno@milleni gibi bilgiler geliyor onları modeme girdim internet açılmıştı. Şuanda çok memnunum millenicom statik ip + VDSL kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı