Türk Telekom'dan Netspeed'e Geçiş

Darksoul27

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar şuanki fiber aboneliğimin taahhütü bitmek üzere aynı port üzerinden direk Netspeed'e geçeceğim. Netspeed'e geçince kullanıcı adı şifre veriyorlarmış. Direk kullanıcı adı şifre girip kullanmaya başlıyormuşsun. Bu bilgiler modem arayüzüne mi giriliyor, nasıl yapılıyor bilgisi olan var mı? Arayüzden ayrıca başka ayarlamalar yapmak gerekiyor mu ?

Yapılacak teknik bir iş var mı? Modem ayarlarından pek anlamıyorum.

Modeminiz yeni bağlantı türünüzle uyumluysa (ADSL, VDSL, fiber vb.) yapılacak teknik bir iş yok. Kurulumu yapamaz iseniz modem marka ve modeli ile Technopat Sosyal'e konu açarsanız yardımcı oluruz.

Modeminiz yeni bağlantı türünüzle uyumluysa (ADSL, VDSL, fiber vb.) yapılacak teknik bir iş yok. Kurulumu yapamaz iseniz modem marka ve modeli ile Technopat Sosyal'e konu açarsanız yardımcı oluruz.
Çok teşekkür ederim.
Türk Telekom'dan daha ucuza hizmet sunabiliyor Netspeed. Ben de Netspeed kullanıyorum ve memnunum.
İnşallah ben de memnun kalırım. Hangi modemi verdiler size hocam ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı