Türk Telekom'dan Superonline'a geçilir mi?

watrik

Kilopat
Yer
Almanya
Daha fazla  
Merhabalar herkese, şu anda halihazırda Türk Telekom Fiber'den 100Mbps download ve 7Mbps upload olmak üzere internet hizmeti alıyorum. 165-170 TL arasında bir fatura ödüyorum. Şimdiye kadar ara ara ufak sıkıntılar dışında download/upload hızı konusunda hiçbir sorun yaşamadım. Genel olarak memnun kaldım.

Binamıza Superonline fiber altyapısı geldi ve bana.

100 Mbps download 10 Mbps upload -- 119 TL.
200 Mbps download 20 Mbps upload -- 149 TL.
Şeklinde yararlanabileceğimi söylediler, cayma bedelini ödeyebileceklerini (276 TL aradım ve teyit ettim) ve download ve upload hızı konusunda garanti kesin alırsınız dediler.

Sizce memnun olduğum internet hizmetini değiştirmem mantıklı mı? Superonline fiber kullanan ya da geçiş yapmış arkadaşlar tecrübelerini paylaşabilirse sevinirim. Herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Memnunsan hiç aksiyona gerek yok bence. Sonuçta daha az para ödüyorsun.

Düzeltme: Daha çok para ödüyormuşsun pardon. Geç gitsin :D

Daha kaliteli hizmet alırsınız. Bence geçin. Bütçe sıkıntınız da yoksa 200 Mbps olan paket iyi gibi. Şuan kullandığınız internetten ucuz ve daha iyi.

Ben Superonline Fiber kullanıcısıyım yaklaşık 2 yıldır. Şuana kadar 1 kere planlı kesinti dışında kesinti yaşamadım. Müşteri hizmetlerine ortalama 10 DK da ulaşıyorum. Kullandığım paket 100Mbps buna dolaylı olarak hiç 90Mbps den düşük almıyorum. Yani ben memnunum. Ayrıca Upload değerimde 10Mbps.

Edit: Ayrıca Ben bu hıza 140 TL ödüyorum.

Superonline fiber kullanıyorum. Nedense arada sırada 5 dakikalığına internet aşırı yavaşlıyor.
Günde yaklaşık 3-4 defa oluyor.

Merhabalar herkese, şu anda halihazırda Türk Telekom Fiber'den 100Mbps download ve 7Mbps upload olmak üzere internet hizmeti alıyorum. 165-170 TL arasında bir fatura ödüyorum. Şimdiye kadar ara ara ufak sıkıntılar dışında download/upload hızı konusunda hiçbir sorun yaşamadım. Genel olarak memnun kaldım.

Binamıza Superonline fiber altyapısı geldi ve bana.

100 Mbps download 10 Mbps upload -- 119 TL.
200 Mbps download 20 Mbps upload -- 149 TL.
Şeklinde yararlanabileceğimi söylediler, cayma bedelini ödeyebileceklerini (276 TL aradım ve teyit ettim) ve download ve upload hızı konusunda garanti kesin alırsınız dediler.

Sizce memnun olduğum internet hizmetini değiştirmem mantıklı mı? Superonline fiber kullanan ya da geçiş yapmış arkadaşlar tecrübelerini paylaşabilirse sevinirim. Herkese teşekkürler.

Bende Superonline kullanıyorum ama Max 100 Mbps verebiliyor ona dikkat et 200 Mbps verebilmesi için özel kablo lazım onu da tek kişi için yapmıyorlar. Onu bir sor boşuna 200 Mbps paket alıp 100 Mbps kullanma derim.

Bende Superonline kullanıyorum ama Max 100 Mbps verebiliyor ona dikkat et 200 Mbps verebilmesi için özel kablo lazım onu da tek kişi için yapmıyorlar. Onu bir sor boşuna 200 Mbps paket alıp 100 Mbps kullanma derim.
Özel kablodan kastınız tam olarak nedir? Onu bir araştırayım. Bu arada siz kaç mpbs hız alıyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı