Türk Telekom'dan Superonline'a geçme

Yasin Temel

Centipat
Türk Telekom'dan Super Online'a geçmek istiyorum. Ama henüz 7-8 ay taahhüt var. Turkcell tahahhüt bozma bedelini karşılıyor diye bir şey duymuştum. Bilgisi olan var mı?
Şu an 24 Mbps'ye kadar olan paketi kullanıyorum ama genelde 15-16-17 Mbps veriyor. Turkcell'de geçmek istediğim tarife bu. Sabit 25 Mbps mi veriyor yoksa Türk Telekom'da ki gibi 25 Mbps'ye kadar mı?

Alt yapınız 25 MBPS ye kadar destek veriyor ise 25 MBPS alırsınız. 16 MBPS destekliyor ise 16 MBPS alırsınız. Turkcell o bedeli ödüyor ama yanlış hatırlamıyorsam 200₺ civarına kadar ödüyor. İSS nizi arayıp cayma bedelinizi hesaplatın ona göre Turkcell'e geçin.

Türk Telekom'dan Super Online'a geçmek istiyorum. Ama henüz 7-8 ay taahhüt var. Turkcell tahahhüt bozma bedelini karşılıyor diye bir şey duymuştum. Bilgisi olan var mı?
Şu an 24 Mbps'ye kadar olan paketi kullanıyorum ama genelde 15-16-17 Mbps veriyor. Turkcell'de geçmek istediğim tarife bu. Sabit 25 Mbps mi veriyor yoksa Türk Telekom'da ki gibi 25 Mbps'ye kadar mı?
Taahhüt karşılama durumu şöyle; Türk Telekom'dan ayrıldığınızda taahhüt cezasının faturasını alacaksınız. O parayı ödeyeceksiniz. Ardından O faturayı Turkcell Superonline'a vereceksiniz yanında birkaç evrakla beraber. Zor bir şey değil ama şu an devam ediyor mu bilmiyorum. 25 Mbit olayına gelirsek, bulunduğun yerin altyapısını öğrenebilirsen daha iyi olur senin için. Kiminin interneti düşüyor, kiminin ise hep sabit.

Sabit olmaz da 25 e çok yakındır 23 22 fln olur o da nadir.

Turkcell Superonline kullanıyorum sabit derken şöyle 22-23-24 oluyor yani 16-17 değil. 5 yıldır kullanıyorum toplamda 2 3 kere aradım o da internet gitti geldi.

Ben Türk Telekomdan Superonline'a geçme olayını yaptım ve şimdiden sevin. Türk Telekomun sana 17 Mbps verdiği yerde Turkcell'le sen rahat 22-24 Mbps alırsın.

Eğer Turkcell ise geçmeni tavsiye etmem çünkü çok kesinti oluyor.

Bende de nedense hep TT'da kesinti oluyordu. Artık kullanılmayacak bir durumdaydı kesintiler yüzünden. Turkcell'de öyle hatırladığım bir olay yaşamadım daha.

Bulunduğunuz konuma göre gerçekten büyük değişiklik gösteriyor demek ki bu internet sağlayıcıları.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı