Türk Telekom'dan taksitli modem almak

outcastagne

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 4500 3.60 GHz - ASUS B450M DRAGON - ASUS DUAL RTX 2060 VER.6 GB (Undervolt 800 mV/1775 MHz) - CORSAIR Vengeance LPX 2x8 3200 MHz RAM - WD Blue SN570 500 GB
Arkadaşlar yeni modem arayışındayım ve böyle bir kampanya gördüm. Faturaya ek olarak 12 ay boyunca 20₺ ya da 24 ay boyunca 10₺ vererek yeni modem alınabiliyormuş. Bu kampanyadan modem alan var mı? Varsa gelen modemden memnun musunuz? Modemde 5 GHz Wi-Fi desteği var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk telekom'un vereceği modem VDSL Destekli olur ve 5 GHz gibi üst düzey özellikler içermez tamamen vermek için verilmiş bir modem olur kendini satın almanızı öneririm.
Nakit verebilsem veya 6 taksit üzerine çıkarabilsem alacağım ama şu anlık böyleyim maalesef.

Türk Telekom'dan ayrılmak isteyince eğer modem aldıysan cayma bedeli daha fazla olup daha fazla geçiriyorlar haberin olsun :)
Hocam 14 aylık taahhütüm kaldı 12 ay taksit yaparak almayı planlıyorum.

Ben aldım 5 ay önce 24 ay taahhüt ile her ay faturaya ek 10 TL, memnunum yani herhangi bi sorun çıkarmadı taahhüt kafana uyarsa ben öneriyorum açıkcası :)
2015 Yaz ayındada taahhüt ile modem almıştık, hala evde duruyor ve herhangi bi sorun çıkarmadı hiç arada takıyorum kullanıyorum hız düşümü ping v.s yapmıyor ilk alındığı gibi sıfır duruyor modem

Ben aldım 5 ay önce 24 ay taahhüt ile her ay faturaya ek 10 TL, memnunum yani herhangi bi sorun çıkarmadı taahhüt kafana uyarsa ben öneriyorum açıkcası :)
2015 Yaz ayındada taahhüt ile modem almıştık, hala evde duruyor ve herhangi bi sorun çıkarmadı hiç arada takıyorum kullanıyorum hız düşümü ping v.s yapmıyor ilk alındığı gibi sıfır duruyor modem
Hocam 5 GHz Wi-Fi var mı modemde? Bir de marka/modelini söylerseniz çok sevinirim.

Hocam sene 2014 de fiber altyapıya geçmişti apartman TTNET bize Airties 5650 modelini vermişti hayla sapa sağlam kullanıyorum şuan sanırım TP-Link dağıtıyorlar ama ben memnun kalmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı