Türk Telekom'dan TurkNet'e geçilir mi?

Hocam merhabalar, aktif olarak VDSL kullanıyorum 16mbps hızım var. 32 MBPS için TT +30TL istiyor.(140TL) bizim binaya TT fiber döşedi fakat 100mbps için 160tl istiyorlar .:D TurkNet 100mbps için max 90-100TL civarı istiyor. TurkNet'i önerir misiniz ? Müşteri hizmetlerini baya linçliyorlardı.

Ben TT kullanıyorum çok memnunum. Sıkıntı etme hiçbir zaman tam performans alamazsın Örnek : 34 mbps internetin varsa 20 - 30 arası alırsın.

Türk Telekoma devam etmeyeceğim kesin gibi birşey 16 mbps downloada 85 tl vermek kazıkmış, yeni anladım.

YAPA yok. Modem arayüz hat değerlerini atar mısınız?

TT'de 35 download 6 upload alıyordum. TurkNet'e geçtim hızda bir değişim olmadı tavsiye ederim. İstersen davet kodumu atabilirim 1 ay ücretsiz kullanırız ben de kararsız kalmıştım. 1 Mart itibariyle taahhüt bitince geçtim ve pişman değilim.
Nerden atılıyor ? Bu konuları çok bilmem de.
192.168.1.1 yazın bilgileri girip DSL değerleri kısmını atın.

İnternet şirketini değiştirmen bir fayda sağlamaz. Ben türk telekom kulanıyorum gayet memnunum altyapın kötüyse yapabilecekeri pek bir şey yok.

1614848917202.png

TT'de 35 download 6 upload alıyordum. TurkNet'e geçtim hızda bir değişim olmadı tavsiye ederim. İstersen davet kodumu atabilirim 1 ay ücretsiz kullanırız ben de kararsız kalmıştım. 1 Mart itibariyle taahhüt bitince geçtim ve pişman değilim.

192.168.1.1 yazın bilgileri girip DSL değerleri kısmını atın.
SNR Margin : 26.8 db çıktı, davet kodunu kullanamam ne yazık ki çünkü Türk telekomun sözleşmesine daha 1.5 ay var.

İnternet şirketini değiştirmen bir fayda sağlamaz. Ben Türk Telekom kullanıyorum. Gayet memnunum. Altyapın kötüyse yapabilecekeri pek bir şey yok.

Eki Görüntüle 905814

Düzenlemeye yazdım. Şu an zaten hız 16 Mbps, altyapı VDSL 85 Mbps kadar destekliyor. Altyapılık bir şey yok. Aynı fiyata taahhütsüz 35 Mbps download. Neden TurkNet'e geçmeyeyim? Sadece müşteri hizmetleri ve internet hızı iyi mi, onu kullananlara sormak istedim.

SNR Margin değeri gayet iyi. Peki upload için mi, yoksa download için mi bu değer? TurkNet 120 liraya kadar cayma bedelini karşılıyor haberiniz olsun.

120 lira ödediğini biliyorum ama cayma bedeli çok pahalı.

IMG_20210304_122014.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı