Türk Telekom'dan TurkNet'e geçilir mi?

Batuhann2

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar iyi Sosyal'ler.
Türk Telekom kullanıyorum 16Mbps hız alıyorum adresimde VDSL var ve hiç memnum değilim. Ping olsun hız olsun indirme hızım berbat. 2.0 Mbps gectıgını hiç görmedim.
TurkNet'e gecmeyı düsünüyorum sizin önerileriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bende geçen sene Türk Telekom'dan TurkNet'e geçtim hız olarak vaatleri daha yüksek ve daha ucuzdu ama geçtiğimden beri pişmanım 0 stabilite sürekli hız düşüyor çıkıyor ama belki buradaki altyapıdan kaynaklıdır net kötüdür diyemem.

Hocam öncelikle kesinlikle geçilir, fakat durum bulunduğunuz yerin altyapısına göre de değişir. Eğer 16 mb üstü hızı alabiliyorsanız kesinlikle geçin fiyat olarak Türk Telekoma göre çok daha uygunlar, ben 3 farklı yere taşındım her defasında da türknet kullandım hiç bir şikayet yaşamadım. Hatta arkadaşım 1000 mbit hızı 79 tlye bağlattı ilk 12 ay boyunca bende desteklemediği için 75 mbit var.

Hocam bende geçen sene Türk Telekom'dan TurkNet'e geçtim hız olarak vaatleri daha yüksek ve daha ucuzdu ama geçtiğimden beri pişmanım 0 stabilite sürekli hız düşüyor çıkıyor ama belki buradaki altyapıdan kaynaklıdır net kötüdür diyemem.
Merhabalar, altyapının desteklediği maksimum hızı müşterilerimize sunuyoruz. Bu hızı alabilmeniz birçok faktöre bağlıdır. Kopma ve bağlantı sorunları yaşıyorsanız hızı belirli bir seviyeye sabitlemek çözüm olabilir. Online İşlemler & 0 850 288 80 80 üzerinden Performans başlıklı destek kaydı oluşturursanız kapsamlı inceleme ve müdahale gerçekleştirilir.

Geri
Yukarı