Türk Telekom'dan TurkNet'e geçiş yapılmalı mı?

Anladım, kusura bakmayın yanlış anlamışım. TT sizi otomatik olarak uzak sunucuya bağlıyordur. ISS ile alakalı yani.
Mesela ben Vodafone kullanıyorum, ping değişiyor arada. 37-44 arası. Ama arkadaş TT kullanıyor, o 13 ping alıyor testlerde.(ikisi de aynı altyapı olmasına rağmen.)

Vodafone ile internet ve ev telefonu bağlatmak mümkün mü?

Son düzenleme:
İnternette arattığımda ev telefonu paketlerini bulamadım da o yüzden size sormak istedim.

TurkNet zam yaptığı için başka firmalara da bakıyorum belki geçiş sağlarım. Paketinizden memnun musunuz ne kadar ödüyorsunuz?
ADSL kullanıyorum ve herhalde bundan dolayı bir tık fazla söylemeyeyim.🙂 Ama bundan yaklaşık 1.5 ay önce falan 50 Mbps paketi 91 TL'ye sundular, taahhüt yenileneceği için kabul etmedim.
Memnun muyum? Aslında hız konusunda sıkıntıları yok ama ping konusunda çok başarısız, eğer çok oyun oynuyorsanız tavsiye etmem. Arıza fazla olmadı, 2-3 defa anca.

Ping güzel olsa alınır ama hakkını yemeyelim.

ADSL kullanıyorum ve herhalde bundan dolayı bir tık fazla söylemeyeyim.🙂 ama bundan yaklaşık 1.5 ay önce falan 50 Mbps paketi 91 TL'ye sundular, taahhüt yenileneceği için kabul etmedim.
Memnun muyum? Aslında hız konusunda sıkıntıları yok ama ping konusunda çok başarısız, eğer çok oyun oynuyorsanız tavsiye etmem. Arıza fazla olmadı, 2-3 defa anca.

Ping güzel olsa alınır ama hakkını yemeyelim.

Çok oyun oynamıyorum, 10 yıl boyunca Türk Telekom kullandım kullanmış olduğum paket kötüydü EU West serverlerinde 70-100 arası ms alıyordum zaten.Ama sabit telefon hizmeti vermeleri lazım.

Çok oyun oynamıyorum, 10 yıl boyunca Türk Telekom kullandım kullanmış olduğum paket kötüydü EU West serverlerinde 70-100 arası ms alıyordum zaten.Ama sabit telefon hizmeti vermeleri lazım.
Ararsanız yardımcı olurlar sabit telefon konusunda. Ping ile işiniz yoksa alabilirsiniz, her yerde aynı olmuyor verdikleri hizmet. Belki siz hiç ping yaşamazsınız, şansınıza kalmış.

Siz kaç ping alıyorsunuz?
O kadar dalgalı ki.🙂 Şöyle: Cs'de 64 gördüğüm de oldu, 120 gördüğümde. Genel olarak bakarsam 75-90 arası ortalama. Pubg'de 65-94 arası, ortalama 71-84 falan. Ets'de 70-98 arası, ortalama 80-90. Hız testinde ise en düşük 32 gördüm, genel olarak 38. Bu aralar kafasına göre 39-44-51 gidiyor.

O kadar dalgalı ki.🙂 şöyle: CS'de 64 gördüğüm de oldu, 120 gördüğümde. Genel olarak bakarsam 75-90 arası ortalama. PUBG'de 65-94 arası, ortalama 71-84 falan. ETS'de 70-98 arası, ortalama 80-90. hız testinde ise en düşük 32 gördüm, genel olarak 38. bu aralar kafasına göre 39-44-51 gidiyor.

O kadar da fazla değilmiş, tabii yaşadığınız şehre göre değişir eğer İstanbul, İzmir ise kötü kalır.

Evde İnternet bu paketlere geçiş mantıklı mı? Vodafone sabit internet için kendi altyapısını mı kullanıyor?

O kadar da fazla değilmiş, tabii yaşadığınız şehre göre değişir eğer İstanbul, İzmir ise kötü kalır.

Evde İnternet bu paketlere geçiş mantıklı mı? Vodafone sabit internet için kendi altyapısını mı kullanıyor?
Paketler mantıklı görünüyor aslında. Tamamen sizin kararınız. VDSL'de TT altyapısını kullanıyor.

Geri
Yukarı