Türk Telekom'dan TurkNet'e geçiş yapılmalı mı?

mühendis52

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, 2 yıllık taahhütlü Türk Telekom ev interneti kullanmaktayım. 27 şubatta sözleşme sona eriyor, TurkNet'e geçiş için ne yapmam lazım Türk Telekom'u ne zaman iptal edip geçişi başlatmalıyım? TurkNet'ten memnun olmayan var mı?

Merhaba, 2 yıllık taahhütlü Türk Telekom ev interneti kullanmaktayım. 27 şubatta sözleşme sona eriyor, TurkNet'e geçiş için ne yapmam lazım Türk Telekom'u ne zaman iptal edip geçişi başlatmalıyım? TurkNet'ten memnun olmayan var mı?

TurkNet güzel.
1-2 senedir kullanıyorum.
Öncelikle TT ile olan tüm tahatüdünüz bitsin. Yoksa bana yaptıkları gibi saçma sapan paralar ödersiniz.
Yurt içi ile birkaç belgeyi kargoluyordunuz herhalde. Başka Operatörden Geçiş — TurkNet şuradan daha detaylı bakabilirsin.

Hocam taahhüt bittiği zaman hiçbir şekilde işlem yapmayın. Direk TurkNet müşteri hizmetleri ile görüşüp sormak istediklerinizi sorun eğer ikna olursanız Türk Telekom'dan geçiş yapmak istediğinizi belirtin. Daha sonra hat sahibi olacak kişiden sesli onay aldıktan sonra evinize bir kurye gönderilip imza alınması için sizden onay isteyecek ve sonrasında imzalar atılınca geçiş tamamlanmış olacak. Bu tahminen 3 4 gün sürüyor. Ben geçtim gerçekten çok memnunum. TurkNet işinin en iyisini yapıyor gerçekten. Kesinlikle öneririm.

VDSL Varsa kesinlikle öneririm zaten taahütü yok çat iptal edersin kesinlikle öneriyorum csgo tarzı oyunlarda 50 pingi geçmeden rahatça oynuyorum.

1 ay daha kullanın öyle geçiş yapın hocam ne olur ne olmaz başınızı ağırtmasınlar. Geçiş sürecinde pek bir şey yapmıyorsunuz. Arıyorsunuz TurkNet'i onlar geçişi başlatıyorlar. Sadece birkaç sefer arayıp doğrulama yapıyorlar ve bir kere adrese gelip evrakları imzalatıyorlar başka yapmanız gereken pek bir şey yok. 3 ay önce TT'den geçtim ben. 81 Mbps gözüküyordu Max. 74 hızı gördüm bu da yeterli benim için. İlk başlarda biraz kesinti oluyordu ama yeni olduğu için diye düşündüm ve öyle oldu. 2 aydır sorunsuz kullanıyorum. Altyapın güzelse sıfır sorunsuz kullanırsın.

Ben geçiş yapacağım kardeşim, Ağustos'u bekliyorum taahhüttün bitmesi için hatta...
Gerçekten Türk Telekom'dan bunalmış durumdayım, Hız kalitesini tartışamam fakat 50mbps internete 160TL ödeyeceğime, TurkNet'e 100mbps hıza 99TL öderim; lakin Müşteri Desteği sıkıntılı dedi birkaç kişi...

Hocam ben geçtim benim de Şubat ayında bitti arıyorsunuz onlar sizin için geçiş işlemlerini yapıyorlar. İnternetinizde kesilme olmuyor benim olmadı en azından ayrıca geçiş yaptığınız için herhangi bir kurulum ücreti de ödemiyorsunuz. Geçmeden önce siteden altyapınızı sorgulayıp alabileceğiniz hızı aşağı yukarı görebilirsiniz.
Bu da benim arkadaşını getir kodum kullanırsanız sevinirim 1 ay bedava kullanım için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sözleşme bittikten hemen sonra mı aramalıyım yoksa bitmek üzereyken mi aramam lazım? Adresimi sorguladığımda maksimum 69 Mbps hız gösteriyor bu da bana yeterli şu anda 16 Mbps kullanıyorum taahhüt bittikten sonra fiyatı en az 120-130 olacak diye TurkNet'e geçiş yapmayı düşünüyorum. İnterneti kapattırmadan ev telefonunu nasıl kapattırabilirim?

Geri
Yukarı