Türk Telekom'dan TurkNet'e geçişte 1500₺ fatura

enes4101

Centipat
Geçen aylarda paketim bitti ve Türk Telekom'dan TurkNet'e geçiş yaptım 1 ayın sonunda 1500TL Türk Telekom fatura geldi.
Online işlemlere aboneliğim olmadığım için giriş yapamıyorum ama fatura sorgulamada 1500TL görünüyor.
Nasıl bir yol izleyebilirim acaba başına gelen veya bilgisi olan var mı?

zeki1981

Centipat
Geçen aylarda paketim bitti ve Türk Telekom'dan TurkNet'e geçiş yaptım 1 ayın sonunda 1500TL Türk Telekom fatura geldi.
Online işlemlere aboneliğim olmadığım için giriş yapamıyorum ama fatura sorgulamada 1500TL görünüyor.
Nasıl bir yol izleyebilirim acaba başına gelen veya bilgisi olan var mı?

Aboneliğinizi sonlanmadan önce arıyorlar yenilemek ister misiniz gibisinden siz onay verdiyseniz cayma bedeli yansıtmışlardır.

Müşteri hizmetlerini arayıp sorun.

KS
E

enes4101

Centipat
Aboneliğinizi sonlanmadan önce arıyorlar yenilemek ister misiniz gibisinden siz onay verdiyseniz cayma bedeli yansıtmışlardır.

Müşteri hizmetlerini arayıp sorun.

TurkNet bütün işlemleri biz hallediceğiz hiçbir fiyat ödemeyeceksiniz demişlerdi.

freddieberkury

Femtopat
TurkNet bütün işlemleri biz hallediceğiz hiçbir fiyat ödemiyceksiniz demişlerdi.

TurkNet cayma bedelinin küçük bir kısmını ödüyor bildiğim kadarıyla. Tarifeniz yenilendiğinden kullanmadığınız ay ücreti kadar ödüyorsunuz sanırsam. Fatura da yanlış olabilir. İlgili yerlere dilekçe verirseniz size geri dönüş yaparlar.

reddline

Centipat
Makaleler
8
1500 TL ne bilader iyi kazıklıyolar valla.

keremkarakaya

Hectopat
Yer
Istanbul
TurkNet bütün işlemleri biz hallediceğiz hiçbir fiyat ödemiyceksiniz demişlerdi

Belli bir kısmını TurkNet karşılıyor tamamını değil ona göre abonelik sonlandırmanız gerekirdi.

keremkarakaya

Hectopat
Yer
Istanbul
Taahhütüm bitti ve abonelik iptali yapmama rahmen böyle bir fatura geldi çok saçma.

Paket kapsamında sonradan satın aldığın herhangi bir cihaz var mı? (Modem vs.)

Yeni konular

Yukarı