Türk Telekom'dan TurkNet'e nasıl geçilir?

Kemânkeş-

Megapat
Makaleler
5
Yer
𐰇𐱅𐰇𐰚𐰀𐰤𐱅𐰇𐰼𐰚𐰃𐰾𐱃𐰀𐰣
Türk Telekom ADSL internetten TurkNet VDSL'e geçiş yapacağım. Lakin Türk Telekom'un taahhüdü bu ayın 23'ünde bitiyor.

TurkNet'in sitesinden başvurmak istediğimde internet var mı yok mu sorusuna var dedikten sonra hizmet numarası istiyor.

Türk Telekom'u iptal etmeden TurkNet'e nasıl geçerim? Modem bana ait, 2 sene önce modem bozulduğunda taahhüt yenileme karşılığında vermişlerdi. TurkNet'in sitesinden direkt abone ol sekmesine girip hizmet no vererek abone olursam cayma bedeli öder miyim? Başka operatörden geçiş için farklı bir link var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
0850 288 80 80'i arayarak (TürkNet) hali hazırda Türktelekom aboneliğiniz olduğunu, altyapınızın VDSL desteklediğini ancak ADSL kullandığınızı belirtin. Gerekli tüm işlemleri TürkNet yapacaktır. Cayma bedeli olarak da 120 TL'ye kadar indirim veriyorlar.

0850 288 80 80'i arayarak (TürkNet) hali hazırda Türktelekom aboneliğiniz olduğunu, altyapınızın VDSL desteklediğini ancak ADSL kullandığınızı belirtin. Gerekli tüm işlemleri TürkNet yapacaktır. Cayma bedeli olarak da 120 TL'ye kadar indirim veriyorlar.
Cayma bedeli ödeniyor yani her türlü değil mi? Kaçarı yok.

Cayma bedeli ödeniyor yani her türlü değil mi? Kaçarı yok.
TürkTelekom (444 1 444)'ü arayarak cayma bedeli miktarınızı öğrenebilirsiniz. Hat taşıma işlemini de TürkNet'e ayın 20'si gibi yapacağınızı, cayma bedeli olduğunu söylerseniz sorun olmaz. İsterseniz direk taşıma yapabilirsin. Fazla bir bedel çıkmayacaktır, çıkan bedeli TürkNet 120 TL'ye kadar ödüyor.

TürkTelekom (444 1 444)'ü arayarak cayma bedeli miktarınızı öğrenebilirsiniz. Hat taşıma işlemini de TürkNet'e ayın 20'si gibi yapacağınızı, cayma bedeli olduğunu söylerseniz sorun olmaz. İsterseniz direk taşıma yapabilirsin. Fazla bir bedel çıkmayacaktır, çıkan bedeli TürkNet 120 TL'ye kadar ödüyor.
120 TL'nin altındaysa hepsini ödemesi gerekiyor mantıken. Zaten 97 ₺ fatura ödüyoruz.

Geçişi adsl>adsl olarak yapabilirsin. Online işlemlerde hizmet numarası var (88 veya 18 ile başlar) o numara ile geçiş başvurusu yapabilirsiniz. Son hafta işlemlere başlarsanız çok bir sorun olmaz.

Geçişi adsl>adsl olarak yapabilirsin. Online işlemlerde hizmet numarası var (88 veya 18 ile başlar) o numara ile geçiş başvurusu yapabilirsiniz.
ADSL>VDSL şeklinde geçeceğim. Bu linkte bana internetim olup olmadığı soruluyor. Var seçeneğine tıkladığımda bahsettiğiniz hizmet numarasını istiyor. Bu hizmet numarasını girerek abone olursam cayma bedeli ödeniyor mu?

Recep Baltaş'da VDSL'den Fiber'e geçerken aboneliği iptal ettirip geçmişti. Sizde de aynı şey olacaktır tahminen. Yine de siz TürkNet'den bilgi alarak yapın yapacağınız işlemi.

Hocam Millenicom'a geçmeni tavsiye ederim. Bir kere alırsın kafan rahat olur. Donma kasma internet sorunların olmaz. 1 seneyi geçmiş süredir sorunsuz kullanıyorum.

Aşağıda verdiğim davetiye kodu ile üye olursan ilk ay internetin de benden sana hediye olur. Ayrıca hiçbir zaman taahhüt vermiyorsun. Memnun kalmadın mı fiyat yüksek mi geldi hemen iptal et aboneliğini bir kuruş ödeme. Boşu boşuna Türk Telekom Superonline gibi markalara 2 sene taahhüt verip bir de üstüne 20-30TL fazla ödeme.

Millenicom davetiye kodu: 56315A76

Adsl>vdsl şeklinde geçeceğim. Bu linkte bana internetim olup olmadığı soruluyor. Var seçeneğine tıkladığımda bahsettiğiniz hizmet numarasını istiyor. Bu hizmet numarasını girerek abone olursam cayma bedeli ödeniyor mu?

Geçişler halen kullandığınız modülasyon üzerinden oluyor. Yani ADSL olarak geçip, işlemler bitince VDSL isteyeceksiniz. Cayma bedeli içinde tavsiyem son hafta işlemlere başlayın. Çıkarsa çok az çıkar böyle.

Geri
Yukarı