Türk Telekom'dan TurkNet'e nasıl geçilir?

Taahhüdüm daha bitmedi.

Türk Telekom'u iptal ettirmeden direkt TurkNet'e başvur. Her şeyi onlar halleder. Kendin iptal edersen port kaybetme olasılığı var.

Bittikten sonra yapacağım bunu değilmi.
Aramayacaklar direkt işlemleri internetten hallediyor.

Hocam evrakları kuryemi getirecek bizmi kargoluyacağız.

Taahhütün belirli kısmını odüyorlar.
Taahhüdüm daha bitmedi.

Bittikten sonra yapacağım bunu değilmi.

Hocam evrakları kuryemi getirecek bizmi kargoluyacağız.
Hocam ben kısaca açıklayayım.

Bu iki sitede de altyapı sorgulaması yapabiliyorsunuz. Eğer boş port varsa VDSL hizmet alabiliyorsunuz.

Türknet üzerinden hizmet almaya karar verdiyseniz online başvurunuza istinaden tarafınıza kendilerine iletmeniz gereken başvuru formunu size mail olarak ileteceklerdir. Gönderilen kargo numarası ile en yakın anlaşmalı şubeye evraklarınızı gönderiyorsunuz. Eğer beraberinde ev telefonu hizmetiniz de varsa bunun iptalini istiyorsanız PSTN iptal dilekçesini de eklemeniz gerekmekte. Kimlik fotokopisi ile birlikte bu evrakları gönderiyorsunuz.

Dediğiniz gibi fesih ücretinizin 240 liraya kadar olan kısmını Türknet taksitlerle karşılıyor. Atıyorum 6 aylık taksitler ile düşecekse faturanız 140 lira olursa (140-40)x6 şeklinde ödeme yapıyorsunuz. Sonraki aylar ise 140 lira ödemeye devam ediyorsunuz. Bunun için de son faturanızın nüshasını OIM'e göndermeniz gerekiyor.

Bu iki sitede de altyapı sorgulaması yapabiliyorsunuz. Eğer boş port varsa VDSL hizmet alabiliyorsunuz.

TurkNet üzerinden hizmet almaya karar verdiyseniz Online başvurunuza istinaden tarafınıza kendilerine iletmeniz gereken başvuru formunu size mail olarak ileteceklerdir. Gönderilen kargo numarası ile en yakın anlaşmalı şubeye evraklarınızı gönderiyorsunuz. Eğer beraberinde ev telefonu hizmetiniz de varsa bunun iptalini istiyorsanız pstn iptal dilekçesini de eklemeniz gerekmekte. Kimlik fotokopisi ile birlikte bu evrakları gönderiyorsunuz.

Dediğiniz gibi fesih ücretinizin 240 liraya kadar olan kısmını TurkNet taksitlerle karşılıyor. Atıyorum 6 aylık taksitler ile düşecekse faturanız 140 lira olursa (140-40)X6 şeklinde ödeme yapıyorsunuz. Sonraki aylar ise 140 lira ödemeye devam ediyorsunuz. Bunun için de son faturanızın nüshasını oım'e göndermeniz gerekiyor.

Hocam ben internetten Türk Telekom aboneligim oldugu halde başvuru yaparsam ilgilenirler mi?

TurkNet üzerinden hizmet almaya karar verdiyseniz Online başvurunuza istinaden tarafınıza kendilerine iletmeniz gereken başvuru formunu size mail olarak ileteceklerdir. Gönderilen kargo numarası ile en yakın anlaşmalı şubeye evraklarınızı gönderiyorsunuz. Eğer beraberinde ev telefonu hizmetiniz de varsa bunun iptalini istiyorsanız pstn iptal dilekçesini de eklemeniz gerekmekte. Kimlik fotokopisi ile birlikte bu evrakları gönderiyorsunuz.

Dediğiniz gibi fesih ücretinizin 240 liraya kadar olan kısmını TurkNet taksitlerle karşılıyor. Atıyorum 6 aylık taksitler ile düşecekse faturanız 140 lira olursa (140-40)X6 şeklinde ödeme yapıyorsunuz. Sonraki aylar ise 140 lira ödemeye devam ediyorsunuz. Bunun için de son faturanızın nüshasını oım'e göndermeniz gerekiyor.

Hocam port var olarak gozukuyor aboneligi iptal ettirip TurkNet'e gecsem evrak isleri ile urasmama gerek kalmaz değilmi.

Geri
Yukarı