Türk Telekomla Geçmişe Yolculuk

Türk Telekomun web sitesine yeni AKN'siz tarifeler ve fiyatları ekledi durum cidden vasat ötesi. Eski günlerdeki yavaş interneti yüksek fiyata satıyorlar.
İşin garip tarafı taahhüt süresi uzadıkça fiyat da artmış.

Lider Kampanya > Kampanyalar > Bireysel > Evde İnternet > Türk Telekom

ttt.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Telekomun web sitesine yeni AKN'siz tarifeler ve fiyatları ekledi durum cidden vasat ötesi. Eski günlerdeki yavaş interneti yüksek fiyata satıyorlar.
İşin garip tarafı taahhüt süresi uzadıkça fiyat da artmış.

Lider Kampanya > Kampanyalar > Bireysel > Evde İnternet > Türk Telekom

Eki Görüntüle 350908
Taahhüt süresi uzayınca fiyat artmıyor. 24 ay taahhüt veriyorsunuz; ilk 12 ay sağdaki düşük olan ücreti, sonraki 12 ay soldaki yüksek olan ücreti ödüyorsunuz.

Sadece yanlış anlaşılmayı engellemek için yazıyorum yoksa bu fahiş-mantıksız fiyatları savunmak gibi bir derdim yok.

Mantıksız deme sebebim şu:
8 mbps olan paketin fiyatına (79.90 TL) 35 mbps 100 GB AKN'li paket kullanıyorum. AKN sonrası hızım 16 mbps'ye düşüyor. AKN'ye rağmen aynı paraya sürekli daha hızlı internet alıyorum.

Kazandıkları para umarım bu dünyada kendilerinden bașka türlü çıkar. Bașka bir açıklaması yok. İyiki bunu öngörüp eylülde 2 yıllık yeni taahhut imzaladım.

Az önce düşündüm acaba çok müşteri kaybeder mi diye, çok müşteri kaybetmeyeceği sonucuna vardım çok çok garip buluyorum bu durumu, milyonlarca abonesi olan para basan bir kurumun sattığı paket bu olmamalı.

Telekom mu tövbe ettim. 1 ay önce de mobil operatörümü değiştirdim. Kafam rahat.

İSS ise Türknet kullanıyorum 3-4 yıldır çok da memnunum. 2-3 aydır 64,99 oldu öncesinde 59,99 TL idi. 64,99 TL karşılığı aldığım hız ise 75 Mbps download 4 Mbps upload. :D Limit mi o da ne ya. Adı gibi kendi de LİMİTSİZ. Büyüksün TÜRKNET!!!

Arkadaşlar ,

Superonline ekteki paketi kullanıyorum (FİBER PLATİN PAKET) 89TL. AKK - Upload sınırı yok.

Ekran Alıntısı.PNG

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı