Türk Telekom'un fiyatlandırma artışı normal mi?

Bir Matmazel

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Arkadaşlar Türk Telekom'un internet hizmetlerini yenilemek için bana sunduğu seçenekler şu şekilde;

Limitsiz 16 Mbps - 101 TL
Limitsiz 20 Mbps - 106 TL
Limitsiz 24 Mbps - 116 TL
Limitsiz 35 Mbps - 131 TL.

Önceden 16 Mbps internete 86 TL veriyordum. Sizce bu fiyattaki artış normal midir?

Turknet, Netspeed, Millenicom vb. bir sürü ISS mevcut. Taahhüt yok. 100 Mbps'yi 95 TL'ye veriyorlar. Hadi yakında zam yapsalar 100 TL civarına verirler.

Turk Telekom hem fahiş fiyat çekiyor hem de taahhüt istiyor. Kalmayın bu kan emici Arap firmasında. Bir sürü alternatif var ve hizmet kalitesi aynı altyapı aynı olduğu için.

Hepsinde artış oldu hocam. İletişim vergisine zam geldi.

Arkadaşlar Türk Telekom'un internet hizmetlerini yenilemek için bana sunduğu seçenekler şu şekilde;

Limitsiz 16 Mbps - 101 TL
Limitsiz 20 Mbps - 106 TL
Limitsiz 24 Mbps - 116 TL
Limitsiz 35 Mbps - 131 TL.

Önceden 16 Mbps internete 86 TL veriyordum. Sizce bu fiyattaki artış normal midir?
Kampanyadan kampanyaya fiyatlar değişiyor. Kendim 50 Mbps pakete 113 TL ödemekteyim.

Taahhüt'den sonra böyle oluyor yeni abonelere çok indirim yapıyorlar.

(50 Mbps 107 TL'ye aldım ilk 3 ay bedava üstelik)

Taahhüt bitince başka internete geçin Türk Telekom'da kalmanızı önermem.
Arkadaşa katılıyorum. Bende yeni sözleşme yaptım 4 ay olmuştur daha. 35 mbps 82 liraya aldım ilk 3 ay bedavaydı benimde. Bitince taahhüt değiştirecem firmayı bende.

O fiyatlar nedir öyle ben 8 yıllık TT müşterisiyim gerçek limitsiz kotasız 50 Mbps 11 upload + Tivibu'ya 140 TL ödüyorum VDSL2

Taahhüt'den sonra böyle oluyor yeni abonelere çok indirim yapıyorlar.

(50 Mbps 107 TL'ye aldım ilk 3 ay bedava üstelik)

Taahhüt bitince başka internete geçin Türk Telekom'da kalmanızı önermem.
Peki Türk Telekom'un sağladığını sağlayamama durumu, kesinti vs. olma ihtimali var mıdır? Güvenemiyorum çünkü. Bu arada önerebileceğiniz bir internet var mıdır?

TurkNet, NetSpeed, Millenicom vb. bir sürü ISS mevcut. Taahhüt yok. 100 Mbps'yi 95 TL'ye veriyorlar. Hadi yakında zam yapsalar 100 TL civarına verirler.

Türk Telekom hem fahiş fiyat çekiyor hem de taahhüt istiyor. Kalmayın bu kan emici Arap firmasında. Bir sürü alternatif var ve hizmet kalitesi aynı altyapı aynı olduğu için.

Hocam öyle bir şey yok Türk Telekom altyapısını kullanan 2 ISS'yle görüştüm 10 Mbps alıyordum 35'lik pakette şu an Türk Telekom'da 50 alıyorum.

Peki Türk Telekom'un sağladığını sağlayamama durumu, kesinti vs. olma ihtimali var mıdır? Güvenemiyorum çünkü. Bu arada önerebileceğiniz bir internet var mıdır?
Türktelekom altyapısı kullancaklarından sıkıntı çıkcağını sanmıyorum.
Türknet önermem müşteri hizmetleri berbat 6 yıl kullandım ve birçok sebepten önermem.

Gıbırnet son zamanlarda ismi duyulan bir firma oldu yeni çıktı göz atabilirsiniz.
Comnet'e bakabilirsiniz düşük gecikme sunuyor.
Millenicom'da memnun olanlarda var olmayanlarda var.

Bu 3 firmayı önerebilirim beğenmezseniz çıkarsınız taahütsüz zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı