Türk Telekom'un gigabit tariflerini deneyen var mı?

Olyshower

Kilopat
Makaleler
17
Yer
VScode
Bayağı güldüm hele Extreme uploada ayrı bir yarıldım fiyata ayrı bir çıldırdım tam bir dolandırıcılık!

Eki Görüntüle 1173913

Şu hızları TurkNet'de 100 TL'ye alıyorum ve öyle exreme upload diye cahil kesimi çekmek için oynamıyorlar direk saf 1000 up...
Gözlüğümü alıp tekrardan bakacağım. :O

Hasan12Aç

Centipat
Makaleler
2
TurkNet ve Kablonet fiber var digerleri VDSL.

Kablonet iyidir ama uploadları 4 bilgin olsun ama upload paketi alabilirsin.

Hocam villaya nasıl fiber çektirdiniz?

Lux binalara, villalara, apartmanlara, konut binalara özel olarak siz eve yerleşmeden fiber yapılıyor. O binayı diken kişi birçok firmaya ulaşıyor hangisi okeylerse o firma geliyor fiber doşuyor eve kadar. Hepsi için geçerli değil.

Son düzenleyen: Moderatör:

kommina

Decapat
Kablonet iyidir ama uploadları 4 bilgin olsun ama upload paketi alabilirsin.

Lux binalara, villalara, apartmanlara, konut binalara özel olarak siz eve yerleşmeden fiber yapılıyor. O binayı diken kişi birçok firmaya ulaşıyor hangisi okeylerse o firma geliyor fiber doşuyor eve kadar. Hepsi için geçerli değil.
Biz de ailecek müstakil ev yaptırmayı düşünüyoruz. Dağın başında da olmayacak şehrin ortasında da. Evi biz kendimiz yaptıracağız ve evin olduğu şehirde zaten tt dışında bir alternatif yok ve dediğim gibi biz kendimiz yaptıracağımız için bu işle bizim uğraşmamız gerekiyor. TT'ye gidip "bana fiber çekin ben de size maaliyeti ödeyeyim" deme gibi bir imkanım var mı? (özel proje)
Yaparlarsa fiyat öyle çok abartı olur mu?

Hypno

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
@kommina eğer yakınınızdan fiber hattı geçiyorsa para karşılığı veya biraz uğraşarak çektirebilirsiniz diye biliyorum. Yakınınızda hiç fiber hattı yoksa sadece sizin binanıza özel fiber çekmezler. Başvurursunuz ve mahallenize gelene kadar beklersiniz.

kommina

Decapat
@kommina eğer yakınınızdan fiber hattı geçiyorsa para karşılığı veya biraz uğraşarak çektirebilirsiniz diye biliyorum. Yakınınızda hiç fiber hattı yoksa sadece sizin binanıza özel fiber çekmezler. Başvurursunuz ve mahallenize gelene kadar beklersiniz.
Direkt kapımın önünden mi geçmesi gerek yoksa bir alt-üst sokakta varsa da olur mu?

Yeni konular

Yukarı