Türk Telekom'un gigabit tariflerini deneyen var mı?

İnternete gezerken gördüm Türk Telekom artık gigabit bağlantı veriyormuş deneyen var mı?

Eki Görüntüle 1173889

Türk Telekom altyapısında 2019'dan beri hizmet veren firimadır ve 2019'dan beri en az şikayet alan firima şikayet var bakabilirsiniz en iyi cıkış girişleri kullanırlar Türk Telekom ve Comnet kullanıyorlar bu sayesin en kısa sürede bir sunucuya ulaşabilirsiniz bu fotoraf güncel değildir fiyatlar düştü bilginiz olsun ve fiber kullanıcıların hepsi ama hepsi bundan yararlanabilir başvurmak yeterli fiber varsa gozun kapalı bir paket geçebilirsiniz GIBIRNet en iyi firima cunku nperf rekor kırıyor 2021 başından beri ve kendi altyapıları sadece Konya'da var bu giga paketler kullanan kişiler fecebook GIBIRNet gruplarında bulabilirsiniz veya R10 sitesinde.
Türk Telekom arayıp sorduğumda daha bilgi verilmedi dedi. Söylediğim şey yalan olabilir dedi. 1 haftaya kalmadan satışa çıkar paketler.
Kullanan var 2 gün önce aktif edildi müşterilere fiber özel
Türk Telekom tebrik etmek gerek ve yeni paket cıkıyor sanırım altyapının en yüksek desteklediği hızı kullanabileceksiniz fiber olarak.
Upload limitleri kaldırıldı!

@Lıterhf kardeşim sitelerinde satışta yok. Sorduğumda şu an satışta en yüksek 100 Mbps var diye cevap aldım 5 tane müşteri hizmetlerinden.

Ve upload limiti kalkmadı ne kafası yaşıyorsun acaba? 20 Mbps upload verdiklerinde limitmi kalkıyor? Simetrik verse eyvallah derim sana. Ama 1000/20 veriyor.

Bayağı güldüm hele Extreme uploada ayrı bir yarıldım fiyata ayrı bir çıldırdım tam bir dolandırıcılık!

Eki Görüntüle 1173913

Şu hızları TurkNet'de 100 TL'ye alıyorum ve öyle exreme upload diye cahil kesimi çekmek için oynamıyorlar direk saf 1000 up...

1. upload limitleri kaldırıldı
2. TurkNet dediğin firima daha neki belirli şehir belirli mahalelerde var ve devlet gibi yerler destek cıkıyor TurkNet tabii ucuza verir ama Türk Telekom 81 ile tamamen hizmet veren kablo port saha dolabı gibi üretimi yapıyor veya satın alıyor izin alıyor döşüyor 81 ilde bayiler var müdürlükler var santreler var işci eleman var veri merkezi var birçok yere yatırım ve para veriyor Türk Telekom fiyat yüksek tutcaki gelir sağlasın dostum Turkcell direkt dolandırıcı 1000MBPS 50 upload 1000TL veriyor aylık ve tahhütlü. Şekilde arkadaşım kullanıyor ve wtcN de kullanıyor olması lazım ve Türk Telekom ile TurkNet bir tutmanız saçma Türk Telekom olmasa TurkNet bu kadar gelir sağlayıp altyapı doşeyemezdi cunku ilk Türk Telekom altyapısında hizmet vermeye başladı 81 ile.
@Lıterhf kardeşim sitelerinde satışta yok. Sorduğumda şu an satışta en yüksek 100 Mbps var diye cevap aldım 5 tane müşteri hizmetlerinden.

Ve upload limiti kalkmadı ne kafası yaşıyorsun acaba? 20 Mbps upload verdiklerinde limitmi kalkıyor? Simetrik verse eyvallah derim sana. Ama 1000/20 veriyor.

Halla Türk Telekom calışmalar devam ediyor ping konusunda ve simetrik anlamında umarım bu yeterlidir fecebook grup ve R10 sitelerinde Speedtest değerlerini gorebilirsin.
Screenshot_20210926_142304_com.facebook.katana.jpg

@Lıterhf kankam bak. Hız limiti açıktır ama tanımlanan hız 20 Mbps olduğu için hız testi sonunda hızı 20ye düşecek.

Şaşırmadım upload hızına zaten hep böylelerdi. Zamanında 100 Mbps pakete 1 Mbps upload veriyolardı. Daha sonra 2 yaptılar bir şey yapmışlar gibi.

Şu an Telekom simetrik vermiyor. Ping konusunda zaten rezil bir firma. Bursa'da eve kadar fiberde viyana 40 ms alıyorum. İstanbul'da 23-24 alanlar var.

@Lıterhf kankam bak. Hız limiti açıktır ama tanımlanan hız 20 Mbps olduğu için hız testi sonunda hızı 20ye düşecek.

Şaşırmadım upload hızına zaten hep böylelerdi. Zamanında 100 Mbps pakete 1 Mbps upload veriyolardı. Daha sonra 2 yaptılar bir şey yapmışlar gibi.

Şu an Telekom simetrik vermiyor. Ping konusunda zaten rezil bir firma. Bursa'da eve kadar fiberde viyana 40 ms alıyorum. İstanbul'da 23-24 alanlar var.

Screenshot_20210926_143332_com.facebook.katana.jpg

Video sonudur buyurun simetrik verilceğini soylediler calışmalar devam ediyor ping konusunda düzeltilecek Türk Telekom halla calışıyor gigabit üzerinde ama 100Mbps ve altı fiberlerde veya VDSL ping sorunu yok gigabitlerde sadece var bu ping sorunu en rezil firima dedin ona cok güldüm İstanbul'dan uzağım ve Millenicom Türk Telekom altyapısında 6 ping 11 ping arası alıyorum VDSL bir de fiber kullanıcısı gibi.

Farkında iseniz Comnet veya Türk Telekom suncusu seçmemiş ping yüksek olması normal ama yine de fazla bunun nedeni Türk Telekom ile alakalı sadece gigabitlerde bu mevcut.

20 upload gayet yeterli dostum twtich bile 1080p 60FPS Max destekliyor 8 upload bile yeterli normalde ve 20 fazlası ile iyi yani gosterişe gidiyorsunuz 1000 upload olsa 1000 upload tamamını zaten kullanamazsın limtden.
Buyurun daha ne olsun nperf rekor kırmış ve hıza bakın ping e bakın eğer Comnet veya GIBIRNet veya Türk Telekom suncusu seçse o kişide 5 ping altı alır.

1463148514.png

Son düzenleyen: Moderatör:

Gülüncek ne zoruna mı gitti Türk Telekom kotu diyordunuz 20'e razıyız 10 olsa gine iyi diyordunuz şimdi simetrik bahanesi yapıyorsunuz 😂
@Lıterhf Speedtest pingçilerden biri yazık cidden. Tamam kardeşim Türk Telekom çok iyi (!).

20 Mbps upload berbat.

20 upload mı var attığım fotolaflarda şu an hiçbir kullanıcı giga da 20 upload sabit almıyor.

Gülüncek ne zoruna mı gitti Türk Telekom kotu diyordunuz 20'e razıyız 10 olsa gine iyi diyordunuz şimdi simetrik bahanesi yapıyorsunuz 😂

20 upload mı var attığım fotolaflarda şu an hiçbir kullanıcı giga da 20 upload sabit almıyor.
1-2 hafta sonra paketlerde 20 Mbps upload kalırsa o zaman konuşuruz.

Telekom çıkarsın paketleri o zaman konuşuruz. Türk Telekom araplara satıldığı günden beri kötü bir firma.

Ve bu paketleri 7-8 yıl önce çıkarabilirdi. İhtiyaçı olan 200 alırdı veya 1000 alırdı. Upload hızı yıllardır 1-2 Mbps verdiler. 2017 veya 2018 upload hızını 4 yaptıklarında nasıl utanmadan reklam yapıyolardı. Sanarsın 100/100 internet vereceklerdi. Güldürdün sağ ol.

Telekom çıkarsın paketleri o zaman konuşuruz. Türk Telekom araplara satıldığı günden beri kötü bir firma.

Ve bu paketleri 7-8 yıl önce çıkarabilirdi. İhtiyaçı olan 200 alırdı veya 1000 alırdı. Upload hızı yıllardır 1-2 Mbps verdiler. 2017 veya 2018 upload hızını 4 yaptıklarında nasıl utanmadan reklam yapıyolardı. Sanarsın 100/100 internet vereceklerdi. Güldürdün sağ ol.

Zamanında verebilir miydi verirdi bir bildikleri vardı verdiler kardeşim cunku bu 2021 yılında bayağı yere fiber geldi bizim bu çevre ve mahalleye 7 adet fiber kutu geldi tek eksik birkaç apartmana gelemedi kutu 20 upload olursa hiçbir şey olmaz sonucta 20 upload kotu değil yani yayın aç sorunsuz hiçbir sorun yaşamasın 1080p 60FPS yağ gibi akıcı ve simetrik oluncak deniliyor daha 1 ay önceden açıkladı bu hafta paketler aktifleşri yayınlandı kullanıma hazır oldu bir zahmet bekle dk bir gol bir hemen simetrik veremezler bir gigabit kullansınlar veri analizi yaparlar baktı 20 upload yeterli şikayet yok kalır oyle sorun varsa simetrik yaparlar.

Sende fiber varsa sende bu pakete geçersin o zaman gorurum ben seni 😂

Simetrik yapmama sebepleri cok pahalı olabilirmiş ondan yani simetrik olursa sence asgeri ücretli bir adam alabilirimi ve Türk Telekom bundan para kazanırmı veya yan ISS firimaları kazanamaz ondsn dolayı kullanım amacına gore güzel bir sistem yapmışlar eğer Türk Telekom halla boyle 8 upload sınırlı bıraksaydı daha kotu olacaktı şükredin 20 upload paketler tani kullanıcılar 20 upload üstü alıyor bazıları 200 upload filen.

Geri
Yukarı