Türk Telekom'un gigabit tariflerini deneyen var mı?

Yok TurkNet ve Kablonet var.
Superonline ve TTNET VDSL var.

Hepsi VDSL yani sadece fiber TurkNet var hmm eğer ki TurkNet menmun kalmasanız Türk Telekom geçiniz ondanda menmun kalmasanız Kablonet ama Superonline geçmeyin cunku Millenicom kullanuyorum cıkış ve girişleri Superonline cok kotu oyunda 😟

Bayağı güldüm hele Extreme uploada ayrı bir yarıldım fiyata ayrı bir çıldırdım tam bir dolandırıcılık!

Eki Görüntüle 1173913

Şu hızları TurkNet'de 100 TL'ye alıyorum ve öyle exreme upload diye cahil kesimi çekmek için oynamıyorlar direk saf 1000 up...
Gözlüğümü alıp tekrardan bakacağım. :O

Hepsi VDSL yani sadece fiber TurkNet var hmm eğer ki TurkNet menmun kalmasanız Türk Telekom geçiniz ondanda menmun kalmasanız Kablonet ama Superonline geçmeyin cunku Millenicom kullanuyorum cıkış ve girişleri Superonline cok kotu oyunda 😟
Turknet ve kablonet fiber var digerleri vdsl

TurkNet ve Kablonet fiber var digerleri VDSL.

Kablonet iyidir ama uploadları 4 bilgin olsun ama upload paketi alabilirsin.

Hocam villaya nasıl fiber çektirdiniz?

Lux binalara, villalara, apartmanlara, konut binalara özel olarak siz eve yerleşmeden fiber yapılıyor. O binayı diken kişi birçok firmaya ulaşıyor hangisi okeylerse o firma geliyor fiber doşuyor eve kadar. Hepsi için geçerli değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biz 32 Mbps internete 150 civarı veriyoruz o ne iş ya? :D

40 Mbps taşınabilir 200 GB internete 200 TL ödüyoruz hocam. Sınırsız demiştiler bize. Neden sınırsız demişler şundanmış. 200 GB bitince az hız düşüyor demiştiler. O düşürdükleri hızda 5 Kbps'e kadar iniyor.

Kablonet iyidir ama uploadları 4 bilgin olsun ama upload paketi alabilirsin.

Lux binalara, villalara, apartmanlara, konut binalara özel olarak siz eve yerleşmeden fiber yapılıyor. O binayı diken kişi birçok firmaya ulaşıyor hangisi okeylerse o firma geliyor fiber doşuyor eve kadar. Hepsi için geçerli değil.
Biz de ailecek müstakil ev yaptırmayı düşünüyoruz. Dağın başında da olmayacak şehrin ortasında da. Evi biz kendimiz yaptıracağız ve evin olduğu şehirde zaten tt dışında bir alternatif yok ve dediğim gibi biz kendimiz yaptıracağımız için bu işle bizim uğraşmamız gerekiyor. TT'ye gidip "bana fiber çekin ben de size maaliyeti ödeyeyim" deme gibi bir imkanım var mı? (özel proje)
Yaparlarsa fiyat öyle çok abartı olur mu?

@kommina eğer yakınınızdan fiber hattı geçiyorsa para karşılığı veya biraz uğraşarak çektirebilirsiniz diye biliyorum. Yakınınızda hiç fiber hattı yoksa sadece sizin binanıza özel fiber çekmezler. Başvurursunuz ve mahallenize gelene kadar beklersiniz.

@kommina eğer yakınınızdan fiber hattı geçiyorsa para karşılığı veya biraz uğraşarak çektirebilirsiniz diye biliyorum. Yakınınızda hiç fiber hattı yoksa sadece sizin binanıza özel fiber çekmezler. Başvurursunuz ve mahallenize gelene kadar beklersiniz.
Direkt kapımın önünden mi geçmesi gerek yoksa bir alt-üst sokakta varsa da olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı