Türk Telekom'un hizmet sunduğu internet sağlayıcıları hangileridir?

safak çataklı

Hectopat
Daha fazla  
8mbps internetten illallah geldi. İnternetten sorguluyorum ama hiçbirinde oturduğum yerde fiber yoktur falan diyor. Binanın içindede Türk Telekom Fiber diye bir beyaz mavi küçük buzdolabı büyüklüğünden kilitli bir kutu var.
Mesele bunun olmasında bitmiyor mu? Dağın başında oturmuyoruz ki. İstanbul Kağıthane. Uydunet'i aradım sordum Türk Telekom'un altyapısından başka bir altyapı kullanıyorlarmış, diğerlerini aramadım zaten. Merak ediyorum hangi internet sağlayıcılarından Türk Telekom'un altyapısı ile faydalanabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uydunet harici %90 şirket Türktelekom altyapısını kullanır. Pilot bölgelerde Wifi ile dağıtım sağlanıyor.
Türktelekomu arayıp bölgenizde fiber olup olmadığını varsa fiber bir bağlantı sağlamalarını isteyebilirsin.

TTnet de altyapı iyi olursa internet de iyi oluyor. Benim altyapıda çok şükür bir sıkıntı yok. Eski internetim 8 mbit di 800 kbit indirme vardı. Şu an 24 mbit internet var (hipernet) Steam de 2.7 ile download yapıyorum. Idm de ise 4 ü gördüğüm oldu. Ama genelde 2.6-2.7 civarında bir hız var. Ping de CS:GO Steam sunucularında 55 civarı. Türk sunucularda 7 ye düşüyor. Bazı serverlarda 20 civarı. Yani altyapı sağlamsa gerçekten güzel internet. Kullandığım paket ise 24 Mbit 75 GB AKK 44 TL.

Kullandığım paket ise 24 Mbit 75 GB AKK 44 TL.
Bu TtNet gerçekten hırsızın önde gideni, bana da 4-5 Mbit ( sözde 16 ) 75 AKK karşılığında 80 TL alıyor. İşin kötü tarafı ben yıllardır müşterisiyim ayrıca adıma kayıtlı ve kullanımda olan iki abonelik var.

TtNet'e iftira atıyor isem bana dava açabilir. Adım ve Soyadım: Erkan Polat/ Ordu merkezde kalıyorum. Bekliyorum seni TtNet, aç davanı hırsız.:yumruk:

SüperOnline'a geçin demesi kolay, önce altyapısı var mı diye sorun. Benim çalmadığım kapı kalmadı, neymiş efenim altyapıları bulunduğum konumda yokmuş. En son TurkNet'e ( TurkNet/ 100 GB AKK/ 16 Mbit= her şey dahil 60 TL) sığındım, oda 1 ay geçmesini rağmen hala devir işlemini gerçekleştiremedi.:uyku:

er36po Bulunduğunuz bölgede Türksat alt yapısı yok mu ? Yoksa Bimer'e konuyu ilet yardımcı olurlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı