Türk Telekom'un yaptığı davranış

Fiberler 1000MBPS'ye kadar çıkabiliyor diye biliyorum.
1000mbps sadece turknet yapabiliyor onu da gigafiber diye adlandırdığı kendi döşediği altyapısında sağlıyor. Türk Telekomun en yüksek fiberi 100mbps olarak görüyorum ben paketlerinde. Vodafone ve Superonline 200'e çıkıyor ama kendi altyapısı olursa. En azından benim bilgim böyle

Hocam pek bir sıkıntı göremedim adamlar sözleşme imzalayak diyorlar sen gitmiyorsun normal gibi. Adaletsizliği daha detaylı anlatırsanız daha iyi olur.

Hocam pek bir sıkıntı göremedim adamlar sözleşme imzalayak diyorlar sen gitmiyorsun normal gibi. Adaletsizliği daha detaylı anlatırsanız daha iyi olur.
hocam adaletsizliği ben yazmadım, moderatör arkadaş öyle düzenlemiş. Benim sıkıntım kendilerinden internet almazsak altyapı sorgulamalarını diğer ISS'lere kapattıkları yönündeydi yorumlara da bakılırsak turk telekom mecburiyet gibi duruyor.

Fiber altyapı getirtmeye çalışırken neler yaşadınız biraz anlatır mısınız? Ben de uğraşıyorum 1 yıla yakındır her ay btkya şikayet etmekten yoruldum. Ve hiçbir sonuç alamıyorum kopyala yapıştır cevaplar veriyorlar.

hocam adaletsizliği ben yazmadım, moderatör arkadaş öyle düzenlemiş. Benim sıkıntım kendilerinden internet almazsak altyapı sorgulamalarını diğer ISS'lere kapattıkları yönündeydi yorumlara da bakılırsak turk telekom mecburiyet gibi duruyor.
Hocam buraya bi göz atın 500 tl ye 3 aylık 1000mbps veren internet var 1000 Mbps - Işık Hızında İnternet - TURKCELL SUPERONLINE
Hocam buraya bi göz atın 500 tl ye 3 aylık 1000mbps veren internet var 1000 Mbps - Işık Hızında İnternet - TURKCELL SUPERONLINE
Resmi sitesi bu arada hocam

Resmi sitesi bu arada hocam
evet gördüm ama dediğim gibi fiyatlar bana göre çok uçuk. Yardımınız ve ilgilendiğiniz teşekkürler.
Fiber altyapı getirtmeye çalışırken neler yaşadınız biraz anlatır mısınız? Ben de uğraşıyorum 1 yıla yakındır her ay btkya şikayet etmekten yoruldum. Ve hiçbir sonuç alamıyorum kopyala yapıştır cevaplar veriyorlar.
Yusuf Kıraç'a twitter hesabından ulaşın hocam ve bağlı bulunduğunuz il müdürlüğüne gidip planlama şefiyle birebir konuşmanız lazım. Btk, müşteri hizmetleri gibi yerlerin hiçbir bilgisi yok gibi.

@nakarta07 Evet anladım, Türk Telekom böyle bir firma işte sülük gibiler kurtulamıyorsun. Superbox deneyin hocam ta bilgim yok ama iyi gibi altyapısız.

Yeni konular

Geri
Yukarı