Türk Telekom'un Yeni Kotasız İnternet Tarifeleri Açıklandı!

Açıklanmış olandır. 2 yıl taahhüt içeren tarifelerdir.

4Mbps: 64,90 TL
6Mbps: 74,90 TL
8Mbps: 84,90 TL
16Mbps: 97,90 TL
24Mbps: 124,90 TL
35Mbps: 154,90 TL

Lider Kampanya > Kampanyalar > Bireysel > Evde İnternet > Türk Telekom
Önceden taahüt verenler eski fiyattan mı ödemeye devam edecekler?

Taahhüt olmasa 10 saniye TT'de kalmam. Elimde olsa taahhüt de verdirmezdim.İşi gücü bu işlerden anlamayanların cebindeki 5 kuruşu sömürmek.

acaba kullanıcılar hariç bir firma/olaya sövmek için arınma günü mü yapsak :p

Son düzenleme:
Net olarak soygundur! Ağzımı bozmadan daha fazlasını söyleyemem.

Bu konuda BTK'ya suç bulmuyorum. En azından kota kaldırılacak dedi ve oldu. Bundan sonrası tüketiciye kalmış durumda. Hizmet almazsak, mecburen o fiyatlar inecek. Biraz da balık hafızalı olmamız durumu var. Bu tür firmalar ile hiçbir koşulda iş yapmamak lazım. Tüketici olarak gücümüzü kullanmayı bilmiyoruz.

Diğer firmalar da Telekom'dan cesaret alıp tuhaf tarifeler yapmaya yeltenebilir ama bu durumda da bizim tepkilerimize göre şekilleneceklerine eminim.

Ne rezaletdir bu? Benim mahallemde başka port yok. TTNET'ten çıktığım an porta başka biri girecek ve bana yer kalmayacak. Yani benim TTNET'ten başka bir firma kullanma şansım yok. Ne şimdi bu? Sırf bu fiyatlar için bile yürüyüşler yapılmalı ve protesto edilmeli.

Ne rezaletdir bu? Benim mahallemde başka port yok. TTNET'ten çıktığım an porta başka biri girecek ve bana yer kalmayacak. Yani benim TTNET'ten başka bir firma kullanma şansım yok. Ne şimdi bu? Sırf bu fiyatlar için bile yürüyüşler yapılmalı ve protesto edilmeli.
İnternet hattınızı direkt başka firmaya taşıyabilirsiniz.

Porttan çıkmadan yapılmıyor diye biliyorum. Altyapı Türk Telekom'un olduğu için ben bu rezalet firmadan ayrıldığım an başka birilerini porta alırlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı