Türk yapımı bir oyun - Animal Rescuer

Mrttt

Femtopat
Arkadaşlar merhaba,
Türk yapımı bir oyunu sizlerle paylaşmak istedim.
Oyun ismi Animal Rescuer.
Oyun Prologue olarak 7 Ekim 2020 tarihinde yayımlanacak. Ücretsiz olarak denenebilecek. Steam linklerini paylaşıyorum.
Animal Rescuer: Prologue on Steam
Animal Rescuer on Steam

cover.jpg

Destek istemek amaçlı olan paylaşıma negatif yorum yapmak hoş olmamış. Eleştiriyi de düzgün yapmak lazim.
Yapılan işin kolay olmadığıni tahmin ediyorum. Belki ileride dil paketi yapacaklardır.
Siz utanmalısınız.
Destek olmuyorsak köstek olmak hoş olmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabii ki global dünyadayız oyunun İngilizce çıkması önemli ama yerli yapımın da Türkçe çıkmaması garip olmuş. Umarım en kısa zamanda Türkçe alt yazı desteğini oyuna eklerler. Sonuçta yerli yapımdır bize de desteklemek gerekir.

@Mrttt kösteklik bir durum yok, oyuna çeviri eklemek kadar basit bir şey yok oyun yapımında. Az çok anlıyorum, ilgileniyorum, neyin ne olduğunu biliyorum. Fotoğraflardaki gibiyse gerçekten oyun, bir dil eklemek, hele ana dilini eklemek, hiç zor olmayacaktır.
Dikkatini çekerim, seslendirmeyi demiyorum, altı üstü arayüzü Türkçe yapacaklar.

Ayıp, insan utanır. Bari Türkçe Arayüz koysalardı.
Umarım patlamaz.

Uzun süre oyun projesinde yer almış ve ufak tefek işler yapmış birisi olarak sana kolaysa kendin yap demekten başka çağrem yok.
Küçük bir ekip ile yapılan işlerde Steam gibi bir platforma oyun çıkıyorsa globallik açısından İngilizce çıkarıp sonra Türkçe eklerlerse eklerler, yıllar boyu geliştirilen Bannerlord'da bile ilk çıktığında Türkçe yoktu. Senin ayıp, insan utanır dediğin projeye bak.

Bu kadar basit olduğunu biliyorsanız daha önce oyun yaptıniz galiba. Tamamen full bir proje ortaya çıkarmak farklı bir durum diye düşünüyorum. İlgilenmek az çok anlamak farklı bir durum. Dediğim gibi ayıp bir durum yok ortada.

Geri
Yukarı