Türkçe dil desteği veya yaması olan oyun önerisi

Alitasbasi67

Decapat
Merhaba arkadaşlar, şu oyunlar dışında Türkçe yaması olan veya Türkçe destekleyen oyun önerisi verir misiniz? Bu arada hikayesi olmayan yani önemsiz olan Steep tarzı oyunlar da olabilir Online dayalı oyunlar demek istediğim anlayın işte paralı yama veya parasız sorun olmaz grafikleri iyi olsun oyunun yani baya iyi grafikli olanlardan şimdiden teşekkürler şimdiden.

Oyunlar şunlar: Far Cry 4, Far Cry Primal, Witcher 3, Quantum Break, Rise of the Tomb Raider,Shadow of the Tomb Raider, Battlefront 2, Call Of Duty WWII, Dying Light, Doom, Grand Theft Auto V, Frostpunk, L.A. Noire, Max Payne 3, Middle Earth - Shadow Of Mordor, Mortal Kombat X, Thief Simulator, Vampyr, Forza Horizon 3, Forza Horizon 4, Assasin's Creed Unity, Assasin's Creed Syndicate, Ryse Son Of Rome, Hellblade Senua's Sacrifice, The Long Dark, Battlefield 4, Battlefield 1, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege , Kingdom Come Deliverance, Assasin's Creed Oddysey, Assasin's Creed Origins Arkadaşlar işte bunlar dışında Türkçe yama veya Türkçe destekleyen korku dışında oyun varsa önerilere açığım şimdiden çok teşekkürler. Tekrar söylüyorum grafikleri AC Origins gibi olanlardan sistem dostu oyunları zaten oynuyorum :d

Son düzenleme:
Crysis yazmamışsınız ama oynamışsınızdır herhalde.
Crysis şuan kendi bilgisiyarımda oynuyorum laptop alıcam laptop alana kadar tüm oyunları indiriyorum :D teşekkürler bu arada
Şiddetle Dishonored öneririm.
Dishonered şuan ki bilgisayarımda da oynadım ama sevemedim sildim biraz oynamıştım teşekkürler

Crysis şuan kendi bilgisiyarımda oynuyorum laptop alıcam laptop alana kadar tüm oyunları indiriyorum :D teşekkürler bu arada

Dishonered şuan ki bilgisayarımda da oynadım ama sevemedim sildim biraz oynamıştım teşekkürler
Bence tekrar bir şans verin derim. İlk saatleri biraz da öğretmek amaçlı gibidir. Tam her şeyi tamamladığınız anda sizi içine çekicek ve bir kere daha bitirmek isteyeceksiniz :)

The Forest, Arkadaşlarla CO-OP oynamak çok zevkli oluyor.
Arkadaşım yok :d Yinede öneri için teşekkürler
Bence tekrar bir şans verin derim. İlk saatleri biraz da öğretmek amaçlı gibidir. Tam her şeyi tamamladığınız anda sizi içine çekicek ve bir kere daha bitirmek isteyeceksiniz :)
Teşekkürler ama biz o oyunla sanırım ayrı dünyalardayız yinede fareler olayı sarmıştı beni :D
Skyrime indirim girmiyordu acımadım verdim parayı aldım tüm paketi ve oyundan şuan tamamen nefret ediyorum 130 saat mı ne oynadım cidden o bulmacaları görünce oyunu yok edesim geliyor sildim zaten hile olayına girince oyun baya sıkmıştı teşekkürler öneri için

Yeni konular

Geri
Yukarı