Türkçe kuralları hakkında

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

samir_azeri

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar foruma yeni üye oldum ama yazı yüzünden uyarı alıyorum. Ben Azerbaycan'dan katılıyorum aranıza ve yazım hatalarını bu kadar ciddiye alıp uyarı vermelerine anlam veremiyorum. Sonuçta yabancı ülkede yaşadığim için elbette yazım hataları olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdide mesaj geldi forumdan 1gün uzaklaşdırdınız böyle bir şey olabilir mi? Hayal kırıklığına uğradım ne yalan söyleyeyim, en azından yabancı bir ülkeden katıldığım için bana biraz müsaade etmeleri lazımdı. Yazmaya da korkar olduk :(

Sen gibi birçok kişi burada yabancı ülkeden katılıyor. Örneğin Xayal, o da Azerbaycan'dan. Ona ceza gelmiyor ama.

Kardeşim Azerbaycan dan katılan bir çok üye var. Onlar yazabilyorsa, sen de yazarsın...

Kardeşim Azerbaycan dan katılan bir çok üye var. Onlar yazabilyorsa, sen de yazarsın...
Beni yanlış anladın benim söylemek istediyim ben yeniyim bu forumda o yüzden biraz geçmelerini istiyorum, ayrıca bir sürü foruma üyeyim böyle bir soruna ilk defa burda karşılaştım.

Burası diğerlerinden farklı ve ayrıcalıklı bir forum, ileride öğrenirsin. Bu forumun en önemli özelliği, Türkçe kurallarına uyması zaten. En önemlisi "küfürden uzak" olması.

Ben de Azerbaycanlıyım, ama gayet düzgün yazıyorum. Gramatik testi çözmemizi istemiyorlar bizden. Düzgün yazmamızı istiyorlar. Mesela cümleye büyük harfle başlamak Türkçede de var, Azerbaycan dilinde de var.

Ben de Azerbaycanlıyım, ama gayet düzgün yazıyorum. Gramatik testi çözmemizi istemiyorlar bizden. Düzgün yazmamızı istiyorlar. Mesela cümleye büyük harfle başlamak Türkçede de var, Azerbaycan dilinde de var.
Destek için Çok sağ ol minnetdaram, düzgün yazmak içinde biraz zaman istiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı