Türkçe Kur'an-ı Kerim önerisi

Hocam Gaziantep'te yaşıyorum hiç görmedim diyebilirim. Hatta buranın en meşhur camisi ve adını otobüs duraklarına bile veren Fatih camisine bile pandemiden önce cuma namazlarına gidiyordum böyle bir şey görmedim.
İstediniz de mi vermediler yoksa kuran dağıtılan bir stand falan mı görmediniz. Boşuna para vermeyin hocam, illaki bulursunuz. Paranızla başka bi kitap alın derim.
Ondan dolayı satın almak daha iyi olacak bugün sipariş vereceğim Elmalılı Hamdi Yazır'ın çevirdiği Kur'an-ı Kerim'i
Ama bu çeviriyi ücretsiz bulamayabilirsiniz tabii satın almanız gerekebilir.

Tevhid Dergisi'nin mealini öneririm.

Mobil uygulamaları da var. Eğer kitap olarak eline alıp okumak istiyorsan mobil uygulamasından sadece kargo ücretini ödeyerek sipariş edebiliyorsun.

İstediniz de mi vermediler yoksa kuran dağıtılan bir stand falan mı görmediniz. Boşuna para vermeyin hocam, illaki bulursunuz. Paranızla başka bi kitap alın derim.

Ama bu çeviriyi ücretsiz bulamayabilirsiniz tabii satın almanız gerekebilir.
Hocam çok kaliteli bir çeviri istediğimden para verme kararı aldım. Kur'an dağıtılıyordu fakat Arapça olan.

Elmalı hamdi yazır ın çevirisini okumanızı tavsiye ederim. Ücretsiz cep kitabını bulabilirsiniz sarraflarda dahi bedava veriliyordur.

Geri
Yukarı