Türkçe Rap sanatçılarından ilk 15 isminiz nedir?

oguzhansr40

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Haçker
Öncelikle selamlar, arkadaşlar. Bildiğiniz üzere Türkçe Rap son 2 veya 3 yıl içerisinde yükselişe geçti. Bu sayede yeni sanatçılar ortaya çıktı. Acaba sizin ilk 15 isminiz nedir? Bu kadar fazla sormamın sebebi ise genellikle bildiklerim var. Belki sizden duyup bilmediklerim çıkar da yeni isimler keşfederim. Benim ilk 15 ismim;
  • Defkhan
  • Rota
  • Saian
  • Allame
  • Joker
  • Şehinşah
  • Hidra
  • Contra
  • Velet
  • Ceg
  • İmpala
  • Stabil
  • Şanışer
  • Hayki
  • Ezhel (Ama Ais olan kimliği)

Son düzenleme:
Kesin linç yiyeceğim Sagopa ve Ceza'dır geri kalanı arkaya beat koyup auto tune ile kafiyeli sözler sıralar aralarında gerçekten söyleyebilenler vardır elbet ama onların çıkmasının sebebi bu 2 adamdır. O yüzden bu liste taş çatlasa top 5 falan olur 15 tane hayatta çıkmaz. Benim fikrim linçlemeyin.

Bu ilk 15'in dışındakilere rapçi denir mi ki? Zaten en iyi mc leri seçmişsiniz. (Bu arada liste dışındada iyi isimler var "Tepki" gibi. Sadece genelleme yaptım fakat durum bu)
Yani burada görüp yazmayabilir de ondan dedim. Neyse uzatmanın anlamı da yok yazmak isteyen yazar :D

Sizin listeniz gayet iyi. Özellikle Stabil ve İmpala'yı severim. Onların haricinde Mali Green'i dinlemenizi önerebilirim. Düşler şarkısını dinliyordum sadece ancak o şarkı kaldırılmış gibi görünüyor. Sebebini bilmiyorum.

Kesin linç yiyeceğim Sagopa ve Ceza'dır geri kalanı arkaya beat koyup auto tune ile kafiyeli sözler sıralar aralarında gerçekten söyleyebilenler vardır elbet ama onların çıkmasının sebebi bu 2 adamdır. O yüzden bu liste taş çatlasa top 5 falan 15 tane hayatta çıkmaz.
Sana göre öyle ama Defkhan'a da auto tune demezsin be.
Sizin listeniz gayet iyi. Özellikle Stabil ve İmpala'yı severim. Onların haricinde Mali Green'i dinlemenizi önerebilirim. Düşler şarkısını dinliyordum sadece ancak o şarkı kaldırılmış gibi görünüyor. Sebebini bilmiyorum.
O şarkı istenirse bulunur.

Kesin linç yiyeceğim Sagopa ve Ceza'dır geri kalanı arkaya beat koyup auto tune ile kafiyeli sözler sıralar aralarında gerçekten söyleyebilenler vardır elbet ama onların çıkmasının sebebi bu 2 adamdır. O yüzden bu liste taş çatlasa top 5 falan olur 15 tane hayatta çıkmaz. Benim fikrim linçlemeyin.
Saygı duyuyorum fakat bu düşünce şekli çok yanlış.

Geri
Yukarı