Türkçe Rap seçtiğim 20 şarkı

Crystal Castles

Decapat

Kayra gerçekten mükemmel bir kalem. Çok güzel 2 parça. :)

Evde çoğu albümü var. ^^
Farazi ile birleşince ortaya böyle muazzam eserler çıkmış. Pek rap dinleyen biri olmama rağmen Farazi ve Kayra'yı gerçekten çok beğendim.

Yiğit KAMURAY

Decipat
Makaleler
1
Yer
İstanbul / Maltepe / İdealtepe Mahallesi
Farazi ile birleşince ortaya böyle muazzam eserler çıkmış. Pek rap dinleyen biri olmama rağmen Farazi ve Kayra'yı gerçekten çok beğendim.
Gerçek şairlerdir. Rap zaten şiir demektir. Şimdi üç beş "bebenin" yaptığı şeye "sanat" deniyor...

Da Poet ve Mozole Mirach öneririm benzer tarzdan.

Crystal Castles

Decapat
Gerçek şairlerdir. Rap zaten şiir demektir. Şimdi üç beş "bebenin" yaptığı şeye "sanat" deniyor...

Da Poet ve Mozole Mirach öneririm benzer tarzdan.
Hocam 90BPM'in şarkılarını da bayağı beğeniyorum, özellikle Işıkların Altında, Ne Olacaksa Olsun ve Hatıra Müzesi'ni. Da Poet'i de oradan biliyorum. Mozole Mirach'a bakacağım şimdi, teşekkürler.

Yiğit KAMURAY

Decipat
Makaleler
1
Yer
İstanbul / Maltepe / İdealtepe Mahallesi
Hocam 90BPM'in şarkılarını da bayağı beğeniyorum, özellikle Işıkların Altında, Ne Olacaksa Olsun ve Hatıra Müzesi'ni. Da Poet'i de oradan biliyorum. Mozole Mirach'a bakacağım şimdi, teşekkürler.
Ne demek. :)

Profil resmimde olan Karaçalı'nı ve Karaçalı'ya Kayra V Farazi gibi yakışan Saian'ı öneririm.

Bende de 11 yıldır olan ve Türkçe sözlü Rap müziğin en iyi albümlerinden biri kabul edilen Battle Royal albümünü öneririm. :)
Bütün albümü tek bir parçaymış gibi dinlerseniz daha iyi olur hep öyle yaparım. :)

Yeni konular

Yukarı