Türkçe rap tavsiye müzikleri

Sıralamayı dikkate almayın ;
Sansar Salvo - Ne
Sansar Salvo - :)
Sansar Salvo - Ölürsem Bugün
Sansar Salvo - Sokağa Döner
Sansar Salvo - Şanssız Zarlar
Sansar Salvo - Şimdilerde Hayal

Baya yazdım daha çok var :) İsteyen mesaj atılıyorsa atsın arşivimi paylaşayım.

Burda bir eksik var. Dum Taka Dum Nerde? Arşivinizi paylaşırsanız sevinirim. :D

Hocam zaten burdakiler sadece çok az bi kısmı adamların her parçası ayrı güzel hangi birini yazayım :)

Link koymak forum kurallarına aykırı sanırım nasıl yapabiliriz :)

Hocam zaten burdakiler sadece çok az bi kısmı adamların her parçası ayrı güzel hangi birini yazayım :)

Link koymak forum kurallarına aykırı sanırım nasıl yapabiliriz :)

Forum kurallarına, daha doğrusu sosyal kurallarına aykırı değil. Doğru düzgün bir siteye yükleyin ama. Örneğin tüm müziklerini bir klasöre atıp Yandex Disk'e yükleyebilirsiniz. :)

Öncelikle nasıl tür rap seviyorsun bunu söylemelisin . Melanko , Battle , Hardcore , Flow gibi rap türleri var .
Melanko için Sagopa Kajmer , Canfeza , Taladro , Sehabe , Sancak gibi isimleri dinleyebilirsin .
Battle için JokerAllame , Saian , Sansar Salvo , Da Poet , Karaçalı gibi isimleri dinleyebilirsin .
Hardcore için Kodes , Massaka , Killa Hakan , Fate Fat , Yener Çevik gibi isimleri dinleyebilirsin .
Flow için Pit10 , Contra , Beta , Meastro dinleyebilirsin .
Flex için ise Tankurt manas , Ceza , Derya dinleyebilirsin .
Yanlış bilmiyorsam flow tür yada tarz değil.Ritim tutturabilme gibi birşey olması lazım.:)

Yanlış bilmiyorsam flow tür yada tarz değil.Ritim tutturabilme gibi birşey olması lazım.:)
Kesinlikle doğru biliyorsun . Contra Pit10 Beta , Meastro gibi isimler diğer türlerin aksine ritme uyup hareketli , eğlenceli parçalar yapıyor . Buda Flow'a benziyor .

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı