Türkiye 2.dünya savaşında Mihver devletlerine katılsaydı ne olurdu?

Rusya'nın her zaman sıcak denizlere inme politikası varolmuştur. Rusya'ya (veya o zaman Sovyetler Birliği'ne) toprak kaptırmamak amacıyla ülkemiz Rusya'ya düşman olmamıştır o zamanlar. En azından bence böyle durum.

Aynı şeyi söyledik hocam :D

Ayrıca süveyş kanal'ına kadar inebilseydik italyanlar ve ispanyollar Akdeniz'i tutabilirdi.

İspanyol'lar hala iç sıkıntılar yaşadıkları için tarafsız kalmaya devam ederlerdi muhtemelen. İtalyan'lar ise İngiliz donanmalarına karşı hiçbir şey yapamazdı. Ama zaten dediğim gibi atom bombasını ilk başta Alman'lara atıp Avrupa'daki savaşı bitirmeyi hedefliyorlardı o yüzden müttefiklerin kazanacağı kesindi.

İspanyol'lar hala iç sıkıntılar yaşadıkları için tarafsız kalmaya devam ederlerdi muhtemelen. İtalyan'lar ise İngiliz donanmalarına karşı hiçbir şey yapamazdı. Ama zaten dediğim gibi atom bombasını ilk başta Alman'lara atıp Avrupa'daki savaşı bitirmeyi hedefliyorlardı o yüzden müttefiklerin kazanacağı kesindi.
Evet. Teknoloji her şeydir.

720 saat oynasa Mars'ta turan devleti kurardı. Yine iyi.
Hocam öyle demeyin. Şimdi sahura kadar oynayacaktım kalbimi kırdınız :(

Beynim eridi artık. Tamam oyunda o kadar iyi değilim kendi kendime öğrenmeye çalışıyorum birazcık hile de katıyorum ama bu oyunun da bence hilesiz de zevki çıkmıyor ki.

Hocam öyle demeyin. Şimdi sahura kadar oynayacaktım kalbimi kırdınız :(

Beynim eridi artık. Tamam oyunda o kadar iyi değilim kendi kendime öğrenmeye çalışıyorum birazcık hile de katıyorum ama bu oyunun da bence hilesiz de zevki çıkmıyor ki.

Benim için tüm Afrika'yı fethetmeye çalışsana.

Yeni konular

Geri
Yukarı