Türkiye, Almanya'nın nüfusunu geçti! Sizce nüfusumuz ne kadar olmalıdır?

Bunu yanlış algılamayın. Ama evlendikten sonra kendi yaşantınıza bakın.
Maddi ve manevi olarak kaç çocuğa bakabilecek güçte iseniz ona göre yapın.
Gerçekten iyi yetiştirilmiş bir çocuk, Yarım yamalak yetiştirilmiş üç çocuktan çok daha iyi olacaktır.

Dipnot: Bu devirde asgari ücretle bir çocuk yetiştirmek bile zor diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Bunu yanlış algılamayın. Ama evlendikten sonra kendi yaşantınıza bakın.
Maddi ve manevi olarak kaç çocuğa bakabilecek güçte iseniz ona göre yapın.
Gerçekten iyi yetiştirilmiş bir çocuk yarım yamalak yetiştirilmiş üç çocuktan çok daha iyi olacaktır
Yanlış algılayacak bir durum yok. Gayet doğru bir yorum. Birileri dedi diye 3 çocuk yapan anne babanın aklına şaşayım ben.

1 tane yap, adam gibi yetiştir. Ha, sen 3 tane yapıp 3'ünü de adam gibi yetiştireceksen, eyvallah. Bize böyle aileler lazım.

Yeni nesil Türkiye'yi terk etmek istiyor neden ?

Bunun nedenini ayrintili yazmak istesek kitap olur, bas nedenler söyle ama;

• Ekonomi
  • Gelecege olan güvensizlik
  • Her türlü belirsizlik

Kaciniz acaba 10 sene sonrasi icin plan yapabiliyorsunuz? Iste gavur dedigimiz insanlar (!) 100 sene sonrasinin planlarini bile yapabiliyorlar, aha o yüzden bizimkilerin cogu güzel ülkelerini terk etmek istiyorlar :)

Bunun nedenini ayrintili yazmak istesek kitap olur, bas nedenler söyle ama;

• Ekonomi
  • Gelecege olan güvensizlik
  • Her türlü belirsizlik

Kaciniz acaba 10 sene sonrasi icin plan yapabiliyorsunuz? Iste gavur dedigimiz insanlar (!) 100 sene sonrasinin planlarini bile yapabiliyorlar, aha o yüzden bizimkilerin cogu güzel ülkelerini terk etmek istiyorlar :)
Valla ben 2 sene içinde(2016 sonu) yurt dışına çıktım şu an Almanya'dayım herkese tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı