Türkiye Avrupa birliğine girerse ne olur?

Sen adamlara sürekli hakaret et tehdit et sonra Avrupa bizi sevmiyor. Sen avrupa'yı sevmiyorsun ama muhtaçsın o zaman iyi geçinmek zorundasın kabadayı gibi sokak ağzıyla siyaset yaparsan dostun kalmaz hiçbiryerde.

Olması imkansız çünkü başımızdakiler mültecilere vatandaşlık verdikleri için Avrupa bu mültecileri turistlik amaçla olsa bile ülkelerine almak isteyeceklerini zannetmiyorum ki adamlar bize zorla para veriyorlardı sakın salmayın onları buraya diye.

Genel olarak şöyle biliyorum; Türkiye girerse en kalabalık nüfuslu ülkelerden bir olcak, böylece alınan kararlarda daha çok sahibi olacak, bunu istemezler. Yanlış bilmiyorsam ekonomisi geri kalan ülkelere yardım yapılıyor ki bizim ekonomi bayağı istikrarsız.
Bir de geçmişimiz var, biz unutuyoruz ama onlar unutmuyor. Yakında sözde soykırımdan baskılar artacak. Zaten Fransa bu durumun bir numaralı takipçisi.
Türkiye gittikçe dinsizleşiyor zaten. Bunun pek bir sorun olacağını düşünmüyorum.
Bizim gördüğümüzle dışarıdan görünen aynı değil.

Türkiye Nufüs olarak en kalabalık olduğu içi meclis çoğunluğu Erdoğan'ın eline geçer. Böylece Erdoğan kendi borusunu istediği gibi öttürür. Erdoğan ülkesine para kaynağı sağlayabilir. Böylece Ekonomimiz iyileşmiş olur.

Türkiye Nufüs olarak en kalabalık olduğu içi meclis çoğunluğu Erdoğan'ın eline geçer. Böylece Erdoğan kendi borusunu istediği gibi öttürür. Erdoğan ülkesine para kaynağı sağlayabilir. Böylece Ekonomimiz iyileşmiş olur.
Adam zaten bilerek böyle yapıyor parası var saray yaptırıyor uyanın artık.

Ufak bir çocukken de AB'ye giriş sürekli gündem olurdu, herkes ne olacağını merak ederdi. Şimdi ardımdaki kıllar kadayıf olmak üzere, konu hâlâ aynı. Kısacası bu kadar düşünmeyin üstünde, salın gitsin.

Geri
Yukarı