Türkiye dışında yaşayacak olsanız nerede yaşardınız?

ABD, Hollanda, Japonya, Almanya. Şimdilik aklıma gelenler bunlar sanırım. Belki İngiltere bir de.
Ha tabi birde İsveç falan var.

Türkiye'de değil de dünyanın başka bir yerinde Türk olarak yaşayacak olsanız nerede yaşardınız? Şahsen ben Balkanlarda veya Almanya'da yaşamak isterdim.
Ben Belçikada yasiyorum ve memnunum. Ekonomik bakimindan mukemmel, 1 ay sonra gtx1070 Ti sistem topluyacagim 1400 Euroya. Bence buraya gelin hem tanismis oluruz :) .

İsviçre veya Japonya. Tam benlik yerler. Aslında satacaksın evi arabay... Şaka şaka.

Ben Japonya diyorum, kültürlerini çok seviyorum ve çok saygılı bir toplum, çok temizler sokakta bir tane çöp yok herkes kendi kapısının önünü temizliyor hatta polis bile eline süpürgeyi alıp sokağı temizliyor, sıkı durun okullarda temizlikçi yok öğrenciler temizliyor okulu ve okula ayakkabı ile girmek yasak. Tek kötü yanı çok fazla çalışıyorlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı