Türkiye ekonomisi batacak mı?

Maalesef durumumuz vahim. Keşke böyle olmasaydı diyorum fakat olan olmuş. Ülkedeki yüksek makamlardaki insanların artık değişmesi gerekiyor. Ama adamlar ülkeyi babasının malı gibi gördüğü için çok zor. Çok üzülüyorum ülkemin bu halde olmasına.

Üniversitemi bitirdim. DGS ile öğretim hayatıma Lisans programına yükseltip iyi bir kariyer yapmak, yeteri kadar bilgi birikimi sonrasında kendi şirketimi kurma hedefim var.

En azından sağda solda sizin gibi çığırtkanlık yapmıyorum. Ekonomi 2 yıldır krizde. Ben bir vatandaş olarak ne yapabilirim? Ama tüm gençlik olarak ne yapabiliriz? Oturup ağlamaktan ise bir hedef koyup ona ulaşmak daha doğru olur.

Edit: gençlik böyle ağlarsa, tüm ümidini kayber ise, bu ülke baştan bitti. En azından sizi gibi olmayan, bir hedefi olan ilerici, Atatürkçü bir gençlik daha var, bu grup işte memleketi ileri götürecek. Siz gene kenarda ağlamaya devam edeceksiniz.
Adı üstünde hedef kesin yapıcaksın diye birşey yok ayrıca Üniversiteyi bitirmek artık ayrıcalık veya zor birşey değil.

Geri
Yukarı