Türkiye ekonomisi nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Malum devletere her karşı gelip bir iş yaptığında artıyor dolar alışık olmamız lazım :D
Dış politikada herkese küfür edersen yatırımcı gelmez ülkende adalet yoksa kimse gelmez. Bunun senin afrikada iki muhabbet etmenle alakası yok. Gücünün sınırlarını bilmeden saçma bir politika izlersen ülken mahvolur böyle.

Dış politikada herkese küfür edersen yatırımcı gelmez ülkende adalet yoksa kimse gelmez. Bunun senin afrikada iki muhabbet etmenle alakası yok. Gücünün sınırlarını bilmeden saçma bir politika izlersen ülken mahvolur böyle.
Adamlar bize satmayınca bizde rusyadan alıyoruz? Niye türkiye güçlenmesin ki? Niye hep sabit kalalım savaş çıksa ne yapcaz?

Adamlar bize satmayınca bizde rusyadan alıyoruz? Niye türkiye güçlenmesin ki? Niye hep sabit kalalım savaş çıksa ne yapcaz?

Adamlara karşı sürekli tehditkar bir strateji izliyorsun sonra sana birşey satmalarını bekliyorsun. Türkiye böyle güçlenmez aksine güç kaybeder gördüğümüz gibi. Olay senin dışarıya elle tutulur birşey satamaman ve yüzden ülkendeki insanların ucuz işçi konumuna düşmesi. Anca böyle yatırımcı çekebiliyor. Halk bu şekilde mahvoldu.

Adamlara karşı sürekli tehditkar bir strateji izliyorsun sonra sana bir şey satmalarını bekliyorsun. Türkiye böyle güçlenmez aksine güç kaybeder gördüğümüz gibi. Olay senin dışarıya elle tutulur bir şey satamaman ve yüzden ülkendeki insanların ucuz işçi konumuna düşmesi. Anca böyle yatırımcı çekebiliyor. Halk bu şekilde mahvoldu.

PayPal gitti mesela ülkemizden şu an o olsa varya ne güzel olurdu.

Adamlara karşı sürekli tehditkar bir strateji izliyorsun sonra sana birşey satmalarını bekliyorsun. Türkiye böyle güçlenmez aksine güç kaybeder gördüğümüz gibi. Olay senin dışarıya elle tutulur birşey satamaman ve yüzden ülkendeki insanların ucuz işçi konumuna düşmesi. Anca böyle yatırımcı çekebiliyor. Halk bu şekilde mahvoldu.
Onlar bizi tehdit etmiyor mu? Adamlar şimdi yunanistan ile anlaşma imzaladı. En yakındaki adaları silahlandırdılar? Eğer s400 alırsanız onu yaparız bunu yaparız her türlü almak zorundayız.

Hocam afedersiniz de kaç yaşında olduğunuzu bilmiyorum o yüzden abicim/kardeşim geleceğimiz gidiyor siz hala bilgisayar diyorsunuz .
Geleceğimin gittiğini bende biliyorum reis. Bilgisayar konusunda bir çok kişinin mağdur olmasından dolayı öyle söyledim.

Arkadaşlar, şu anda Türkiye'nin durumuna baktım da vallahi cok üzüldüm, ağlayacak duruma geldim.
  • 1 ABD doları eşittir 9,61 Türk lirası.
  • 1 euro eşittir 11,18 Türk lirası.
  • 1 Türk lirası eşittir 0,10 ABD doları.
  • 1 Türk lirası eşittir 0,089 euro.
Hala düşüşte, düşüyor da bu duruma nereye kadar gidecek? Dolar 20, euro 20 mi olacak acaba? Yani sonu nereye varacak? Gencleri düşünün, geleceklerini düşünün. Yorumu size bırakıyorum. Bu dolar euro gibi kurlar 22.10.2021 21:38 için geçerlidir.
ekonomi çok iyi ya ağzın var dişin var hele bi telefonunu çıkar bakim (!)

Yunanistan farklı bir olay. Zaten ilişkilerimizn hep gerdin olduğu bir ülke. Fakat avrupaya düşmanca tutum sergileyerek onları Yunanistan'a daha çok yakınlaştırdık. Adaların silahlandırılması yasakken buna ses çıkarmayan hükümettir ayrıca. S400 hiçbirşeyi çözmüyor, havada üstünlük için uçağa ihtiyacımız var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı