Türkiye ekonomisi nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merak etmeyin bunlar hep planlı 10 olunca bir sıfır atıcaz şaaaaak dolar 1 tl

Şimdi biz teknoloji alamıyoruz diye doların yükselmesine tepki gösterebiliriz ancak gelecek çok daha kötü olabilir. Gıda sorunu çıkabilir. Gıda üretimine önem verilmeli. Aç insana herşey yaptırabilirler. Tohumların genleriyle oynanilması hiç de masum değil. Ekilen tohumlar seneye tekrar çıkmıyor. Yeni tohum almak lazım. Gıda ve susuzluk büyük sorun. Doları gözümüz görmemeli

Ekonomi çok iyi ya ağzın var dişin var hele bir telefonunu çıkar bakim (!)

İroni yapıyorsun sanırım anladım telefon ihtiyaç.
Merak etmeyin bunlar hep planlı 10 olunca bir sıfır atacağız şaaaaak dolar 1 TL.

Olsun bu sefer alım gücü 10X düşer gine aynı olur fark etmez dolar 1TL olmaz bir şey cıkarsa indirmesi zor olur bunu bileneler bilir.

İroni yapıyorsun sanırım anladım telefon ihtiyaç.

Olsun bu sefer alım gücü 10X düşer gine aynı olur fark etmez dolar 1TL olmaz bir şey cıkarsa indirmesi zor olur bunu bileneler bilir.

Aynen, ironi işaretini koydum zaten görmediniz sanırım.

Ekonomi çok iyi. Algı operasyonlarına kanmayın. Dolar 10 TL olsun reisimiz bir sıfır daha atacak. Allahın izniyle Aya da çıkacağız.

Yunanistan farklı bir olay. Zaten ilişkilerimizn hep gerdin olduğu bir ülke. Fakat avrupaya düşmanca tutum sergileyerek onları Yunanistan'a daha çok yakınlaştırdık. Adaların silahlandırılması yasakken buna ses çıkarmayan hükümettir ayrıca. S400 hiçbirşeyi çözmüyor, havada üstünlük için uçağa ihtiyacımız var.
Anlattığım olayda bu yaptırımsa yaptırım almak zorundayız zaten savaş yakın. Çin bunları paramparça edicek , abd tayvanı koruyacağız diyor bak yapsın ne olcağını görceksınız. Biden tayvanı çine karşı koruyacağız diyor bak korumaya çalışsın noluyor.Teklonojide kat kat üstün abd'den.Resmen tehdit.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı