Türkiye en çok nelere para harcıyor?

Kaynak verir misiniz? Emin bir şekilde iddialarda bulunuyorsunuz, kaynak istiyorum, "ne kaynağı?" diyorsunuz dalga geçer gibi. Madem kaynağın yok ben neden sunduğun fikre inanayım?

Bak şimdi dostum; ülkede millet vekillerine özel olarak tahsis edilen araçlar var. Millet vekillerimiz bu araçları kullanmıyor ve kendine ülkenin %85inin (yoksulluk sınırının yarısından az gelir ile yaşamaya çalışanlar) hayatı boyunca göremeyeceği araçlar alıyorlar. Bu çöp demektir benim vergimle benim bile alamadığım şeyleri alıyorlar. Bu bir çöptür. Çöp bildiğin çöp.
En çok dedim, sarayın masrafından daha büyük masraflar oluyor. Bilip bilmeden atıp tutmayın.

Saray sadece yapılırken masraf etmiyor. Her ay elektriği suyu var giderleri çok fazla.

Daha hâlâ kaynak istiyorsun. Birazdan Allah bilir "bizim zamanımızda su taşırdık sizin çeşmeniz var" diyen dayılar gibi güldürü kuşağını başlatırsın.
Bak şimdi dostum; ülkede millet vekillerine özel olarak tahsis edilen araçlar var. Millet vekillerimiz bu araçları kullanmıyor ve kendine ülkenin %85inin (yoksulluk sınırının yarısından az gelir ile yaşamaya çalışanlar) hayatı boyunca göremeyeceği araçlar alıyorlar. Bu çöp demektir benim vergimle benim bile alamadığım şeyleri alıyorlar. Bu bir çöptür. Çöp bildiğin çöp.
Tamamdır. Bu yazdıklarınızı destekleyecek kaynaklar verin.

Tamamdır. Bu yazdıklarınızı destekleyecek kaynaklar verin.

Kafamı kullanmasam size inanırdım merak etmeyin. Elinde kaynağın yoksa atıp tutmayacaksın, sokakta elinde doğru düzgün bilgi kaynağı olmadan atıp tutan yaşlı kesimden farkınız yok.

Kafanı kullandığın çok belli. Daha olan biteni bilmiyorsun. Daha fazla uzatamam. İyi akşamlar.

Geri
Yukarı