Türkiye F-35'lerine Polonya Talip - Türk Ekiplerin F-35 Eğitimi Durduruldu

Denge politikası ile de bir şeye sahip olamıyorsun ki. Enayi gibi beklersin sadece :)

Artık dualarla savunuruz ülkeyi.

@Unkownsoldier Troll musun?
Nasıl bir şeye sahip olamıyorsun? Avrupa devletlerinin çoğu öyle yapıyor, sen sanıyorsun ki Alman'ya Fransa filan ABD'ye bağlı ve Ruslara kan kusuyorlar öyle mi. Onların yaptığı evet Nato'dalar ama sürekli Ruslarla iletişim halindeler bir gidip onların gönlünü alıyor bir gidip diğerinin. Emin ol ekonomik yönden her ikisiyle de işbirliği olduğu için Avrupa devletlerinin çoğu ekonomilerinin iyi olma sebebi biraz da bu.

ABD'nin müttefik(!) olarak ne yararını gördün bu güne kadar.
Şu an hapishanelerde krallar gibi yaşattığın Öcalanı ABD yakalayıp kucağına verdi sen yakalamadın onu :) Türkiyeye milyarlarca dolar yatırım yaptı ABD fakat karşılığında Türkiyeden kölelik görmediği için hepsini teker teker durduruyor.

Ben şimdiye kadar yararlarını görmedim ama zararlarını çok gördüm. Yarın savaş olsa NATO arkamızdaymışmış. Daha müttefik ülkesine ''PARAYLA'' teknoloji satmazken destek birim gönderecekler... Ok derim.
Ya NATO ülkesi bir ülke ile savaşırsak. O zaman ne yapacaklarmış. NATO o kadar boş bir oluşum ki. Bana kalırsa doğu bloğunda olmak daha mantıklı.
Şu an hapishanelerde krallar gibi yaşattığın Öcalanı ABD yakalayıp kucağına verdi sen yakalamadın onu :) Türkiyeye milyarlarca dolar yatırım yaptı ABD fakat karşılığında Türkiyeden kölelik görmediği için hepsini teker teker durduruyor.
Öldürmememiz kaydı ile verildi onu biliyor muydun. Müttefikmiş.... daha pensilvanyadakini vermiyor. Teröre destek veriyor. Besliyor. Güzel müttefik.
Rusya çıkıyor açıklama yapıyor. Ortaklaşa şunu yaparız bunu yaparız diye. Sen daha müttefikim dediğin adamdan parasıyla alamazken adamlar ortaklaşa üretelim diyorlar. Bence Rusya'dan daha iyi bir müttefik olur.
ABD olmasaydı 2.dünya savaşı sonrası Sovyet işgaliyle karşı karşıya kalabilirdik.
Ben öyle bir şey olabileceğini düşünmüyorum. Çünkü Sovyet Rusya kurtuluş savaşında bize destek vermiş,silah yardımı yapmış bir ülke.

Son düzenleme:
Ya NATO ülkesi bir ülke ile savaşırsak. O zaman ne yapacaklarmış. NATO o kadar boş bir oluşum ki. Bana kalırsa doğu bloğunda olmak daha mantıklı.

Öldürmememiz kaydı ile verildi onu biliyor muydun. Müttefikmiş.... daha pensilvanyadakini vermiyor. Teröre destek veriyor. Besliyor. Güzel müttefik.
Rusya çıkıyor açıklama yapıyor. Ortaklaşa şunu yaparız bunu yaparız diye. Sen daha müttefikim dediğin adamdan parasıyla alamazken adamlar ortaklaşa üretelim diyorlar. Bence Rusya'dan daha iyi bir müttefik olur.

Ben öyle bir şey olabileceğini düşünmüyorum. Çünkü Sovyet Rusya kurtuluş savaşında bize destek vermiş,silah yardımı yapmış bir ülke.
Sovyetler sonradan bazı illerimizi istedi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı